Firma Mediaflex uruchomiła nową witrynę: Dostandotacje.pl. – Portal PR - 24PR
Firma Mediaflex uruchomiła nową witrynę: Dostandotacje.pl.

08.07.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

Firma Mediaflex uruchomiła nową witrynę: Dostandotacje.pl. Strona powstała z myślą o osobach zainteresowanych tematyką dotacji unijnych.Głównym celem serwisu jest popularyzacja wśród społeczeństwa tematyki dotacji unijnych. 
Zamieszczane w serwisie informacje będą z pewnością przydatne osobom, które chciałyby swoje innowacyjne projekty zrealizować dzięki pozyskanym funduszom unijnym.

Użytkownicy serwisu mają możliwość przeglądania katalogów projektów zrealizowanych w ramach programu „Innowacyjna Gospodarka”.
Atrakcyjną funkcją serwisu jest możliwość dodawania przez zalogowanych użytkowników informacji oraz screan’ów nowych projektów (strony www, portale, innowacyjne funkcjonalności w serwisach).

Platforma dostandotacje.pl oparta jest na autorskim systemie CMS, wykonanym prze firmę Mediaflex. Firma Mediaflex zaimplementowała w serwisie mechanizm automatycznego pobierania artykułów z zewnętrznych źródeł (RSS PARP,  WebGOV, RARR) oraz zintegrowała serwis z forum PHPBB. Dzięki pełnej integracji serwisu z forum PHPBB każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik ma jednocześnie założone konto na forum, komentarze pod wszystkimi artykułami pobierane są bezpośrednio z forum a tytuły nowych artykułów są jednocześnie dodawane jako nowe wątki dyskusyjne na forum.

Zapraszamy na Dostandotacje.pl!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.