Gwiazdy nigdy nie były tak blisko – Portal PR - 24PR
Gwiazdy nigdy nie były tak blisko

13.07.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Zawsze chciałeś zapytać Dodę o jej IQ, Marcina Gortata o ilość uderzeń piłką na minutę, a Łowców.B skąd biorą pomysły na skecze, możesz zrobić to teraz. Gwiazdyonline.pl to pierwszy w Polsce portal społecznościowy do kontaktu fanów z osobami ze świata show biznesu. Niebawem będzie on doskonałym źródłem informacji o koncertach, premierach płytowych, kinowych oraz teatralnych.  

Portal Gwiazdyonline.pl to odpowiedź na rosnące zainteresowanie informacjami o osobach ze świata show biznesu. Inspiracją do jego założenia były  amerykańskie portale społecznościowe  ,które biją rekordy popularności. Nie jest to w żaden sposób portal plotkarski, dokonywane wpisy to nie wymysły osób trzecich, a prawdziwe informacje z życia znanych osób. Gwiazdyonline.pl to miejsce gdzie celebryci poprzez prywatny profil mogą kreować swój wizerunek, wypowiadać się na różne tematy, a także dementować plotki. Na portalu zarejestrowane są zarówno zespoły muzyczne, kabaretowe jak i znani wokaliści, aktorzy, a także sportowcy. Założenie swojego profilu zapowiedziało także wielu VIP-ów.

Portal Gwiazdyonline.pl powstał w końcu 2009 roku i od początku funkcjonowania cieszy się dużą popularnością. Teraz strona ma nowy layout, który jeszcze bardziej zachęca do korzystania z portalu zarówno użytkowników, jak i gwiazdy. Niedługo portal będzie uzupełniony o bieżące kalendarium koncertów, występów kabaretów, premier płyt, filmów oraz spektakli.

Korzystanie z portalu jest bardzo proste, trzeba założyć swój profil na Gwiazdyonline.pl, na tym samym na którym znajdują się profile gwiazd. Celebryci poprzez swoje strony mają możliwość korespondowania z fanami, ale również pisania postów skierowanych do wszystkich użytkowników portalu. Informacje pojawiają się zarówno
na profilach gwiazd, jak i na stronach fanów. Uczestnicy społeczności Gwiazdyonline    poprzez prywatne wiadomości kontaktują się zarówno z gwiazdami, jak i pozostałymi użytkownikami.

www.gwiazdyonline.pl

Tauber Promotion

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.