Lato z cerą idealną – Portal PR - 24PR
Lato z cerą idealną

08.07.2010 Kategoria: uroda. Autor: ipis
Latem chcesz wyglądać świetnie. Mieć nieskazitelną cerę. Zawsze. Także bez makijażu. Wypróbuj specjalistyczne preparaty do problemowej cery. Tylko w lipcu w superniskiej cenie. Tylko w Butiku 4Girls.
Latem chcesz wyglądać świetnie. Mieć nieskazitelną cerę. Zawsze. Niezależnie od pory dnia, tego gdzie przebywasz i co akurat robisz. Także bez makijażu. Wypróbuj specjalistyczne preparaty do problemowej cery. Tylko w lipcu w superniskiej cenie. Tylko w Butiku 4Girls.

Sekret tkwi w odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do problemu skóry. Do tego idealne są preparaty działające punktowo – tam gdzie trzeba, bez naruszania równowagi pozostałych partii twarzy. W Butiku 4Girls (www.Butik4Girls.pl) proponujemy produkty marki Cettua – to sprowadzane z Korei oryginalne preparaty, które pomogą Ci zrealizować plan: gładka cera.

Paski czyszające podatną na świecenie i powstawanie zaskórników, plasterki na pryszcze, bibułki matujące, paski przeciw wągrom. Wszystko czego trzeba Twojej skórze, aby była zdrowa, gładka i matowa. Już zawsze. Wypróbuj kosmetyki Cettua. Do 17 lipca 2010 na w sklepie dla Dziewczyn www.Butik4Girls.pl kupisz je w promocji – już od 2,90.

Sprawdź ->
http://www.lipsmacker.pl/paskioczyszczajaceskore-c-49.html

źródło: Portal 4Girls

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.