Luksusowa Patrón Tequila już w Polsce! – Portal PR - 24PR
Luksusowa Patrón Tequila już w Polsce!

02.07.2010 Kategoria: Kulinaria, Rozrywka. Autor: ipis

Od lipca br. w Polsce będą dostępne trzy warianty luksusowej i wyjątkowej Patrón Tequili –  Patrón Añejo, Patrón Silver oraz Patrón Reposado. Oficjalna premiera produktu odbędzie się 10 lipca w Warszawie w trakcie specjalnej imprezy „Patrón Tequila Night” na której wystąpią światowe gwiazdy muzyki hip-hop.

Patrón Tequila to najwyższej jakości luksusowa tequila z segmentu ultra premium. Marka istnieje od 1989 roku i od samego początku jest związana ze światem Hollywood oraz muzyką hip-hop. Jej światowa premiera zainspirowała zespół Paradiso Girls wraz z gwiazdami muzyki hip-hop – Lil Jon i Eve do nagrania specjalnego utworu  pt. „Patrón Tequila”, który szybko stał się bardzo popularnym przebojem.

Patrón Tequila produkowana jest  w 100 procentach z agawy, która jest  uprawiana w stanie Jalisco  w Meksyku. Wyjątkowości produktu dodaje fakt, że poszczególne etapy jej produkcji są wykonywane ręcznie i odbywają się z wielką precyzją i starannością – począwszy od zbierania agawy, poprzez przeprowadzany tradycyjną metodą proces destylacji, aż do indywidualnego oznakowania, podpisania i kontroli każdej butelki. Luksus i unikalność gwarantowana jest również przez indywidualną numerację butelek, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.  Swój charakterystyczny, łagodny smak Patrón nabywa w sposób niestandardowy  dla białego alkoholu –  w trakcie kilku- lub kilkunastomiesięcznego leżakowania w dębowych beczkach. Znakiem rozpoznawczym tequili jest charakterystyczna pszczoła w logo produktu.

„Decyzja o wprowadzeniu  Patrón Tequila do Polski wynika z oceny właściciela marki – The Patrón Spirits Company – naszego rynku jako wysoce atrakcyjnego dla alkoholi luksusowych.  Naszym zdaniem dużym atutem Patróna jest jego elitarność, która gwarantuje doświadczenie najwyższej jakości luksusu, podczas gdy delikatny i świeży smak sprawia, że grono amatorów tego alkoholu wciąż dynamicznie rośnie.  Najlepszym dowodem na to jest fakt, że Patrón osiągnął w krótkim czasie duży sukces w Stanach Zjednoczonych i z powodzeniem  zdobywa kolejne rynki europejskie. Jesteśmy przekonani, że na polskim rynku będzie podobnie. Z tego względu na premierę marki przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie muzyczne „Patrón Tequila Night” na którym specjalnie dla Patróna wystąpią gwiazdy amerykańskiej i brytyjskiej sceny hip-hopowej.” – powiedziała Joanna Dybowska, brand manager marki Patrón Tequila

W Polsce w wyłącznej ofercie CEDC obecnie dostępne będą trzy najsławniejsze luksusowe tequile –  Patrón Añejo, Patrón Silver oraz Patrón Reposado.

Patrón Añejo to delikatna mieszanka niepowtarzalnych,  dojrzewających rodzajów tequili. Wszystkie  użyte w procesie produkcji tequile leżakują  w beczkach z białego dębu przez minimum 12 miesięcy, co gwarantuje wydobycie najszlachetniejszych nut smakowych. Patrón Añejo charakteryzuje się wyczuwalnym smakiem dębu, wanilii, miodu i delikatną nutą melona. Opakowanie 0,7L alk. 40%

Patrón Silver jest krystalicznie czystą  tequilą premium o łagodnym smaku z dodatkiem  cytrusowej nuty. Ta lekka i świeża tequila jest ulubioną marką koneserów na całym świecie.  Wiele osób ceni  jej łagodny i subtelny smak bardziej niż odmiany z delikatnym posmakiem dębu. Patrón Silver  jest  doskonały  zarówno pity  w czystej postaci, jak i z kostkami lodu, czy  też jako dodatek do ulubionej  Margarity lub koktajlu. Opakowanie 0,7L alk. 40%

Patrón Reposado leżakuje w dębowych beczkach średnio przez 6 miesięcy.  W trakcie dojrzewania  jest  mieszany, aby  uzyskać  idealny, świeży i czysty smak Patróna Silver  z nutką  dębowego posmaku, który znajdziemy także w Patrónie Anejo. Patrón Reposado to tequila o idealnie zbalansowanym smaku agawy oraz dębu z nutką cytrusów i miodu przeznaczoną do smakowania lub jako główny składnik koktajli. Opakowanie 0,7L alk. 40%

Imprezę Tequila Patrón Nightinaugurującą wejście na polski rynek ekskluzywnej marki Patrón Tequila uświetnią koncertem gwiazdy amerykańskiej i brytyjskiej sceny hip-hopowej. Publiczność z pewnością porwie koncertem znany Fatman Scoop, twórca m.in. przeboju  „Be faithful”, numeru 1 na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Australii. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi wielokrotnie nagradzany DJ Shortee Blitz. Na scenie pojawi się również Tuniziano, wschodząca gwiazda polskiej sceny hip-hopowej oraz DJ Macu, jeden z popularniejszych polskich DJ’ów.

„Tequila Patrón Night” odbędzie się 10 lipca (sobota) w Klubie Capitol, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie. Pierwsza część imprezy rozpocznie się o godzinie 22.00 i będzie dostępna tylko za zaproszeniami. Na drugą część koncertu DJ Shortee Blitz i Fatman Scoop, która zacznie się o godzinie 24.00, wstęp jest wolny dla osób pełnoletnich.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.