Nowe biznesowe Vivaboxy Sodexo – Portal PR - 24PR
Nowe biznesowe Vivaboxy Sodexo

07.07.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis
Sodexo, światowy lider i ekspert w zakresie skutecznych rozwiązań motywacyjnych, poszerzył ofertę narzędzi do budowania lojalności w działalności biznesowej o dwa nowe zestawy podarunkowe Vivabox – Vivabox Wellness & SPA i Vivabox Kolacja dla Dwojga.
Nowe produkty uzupełniają dotychczasowe portfolio kompleksowych rozwiązań motywacyjnych Sodexo dla biznesu, w którym znajdują się także kupony, karta premiowa i platforma lojalnościowa Performance Suite. Vivabox – prezent z klasą dla wyjątkowego Klienta
Zestawy prezentowe Vivabox to oryginalny pomysł, który pozwala wyróżnić i docenić partnera biznesowego. Zestawy idealnie sprawdzają się zarówno jako elegancki prezent, jak i nagroda w programach lojalnościowych, organizowanych dla kontrahentów. Bogata oferta Vivaboxów pozwala dopasować podarunek do indywidualnego gustu osoby obdarowywanej i sprawia, że prezent może być wykorzystany przy różnych okazjach, nie tylko w czasie popularnych świąt. Luksusowy, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach Vivabox z powodzeniem zastąpi zwykły firmowy gadżet, wpływając na pozytywny wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych. Oryginalna koncepcja prezentu zyskała już liczne grono klientów w Europie, USA i Kanadzie, a dzięki firmie Sodexo, zestawy dostępne są także w Polsce. Teraz oferta Vivaboxów została rozszerzona o dwie nowe propozycje prezentów, inspirowane letnim relaksem dla duszy i ciała – Vivabox Wellness & SPA i Vivabox Kolacja dla Dwojga.

Vivabox – przyjemność obdarowywania, przyjemność wyboru
Luksus, elegancja, wysoka jakość. Tak można w trzech słowach opisać zestawy podarunkowe Vivabox, oferowane przez firmę Sodexo. Efektowne opakowania kryją w środku Zaproszenie-Certyfikat uprawniający do skorzystania z jednej z wyjątkowych atrakcji, opisanych w Przewodniku dołączonym do zestawów. Każdy z Vivaboxów, dostępnych w ofercie narzędzi motywacyjnych Sodexo „360° dla Biznesu” jest inny, oryginalny, wyjątkowy. Nowe produkty – Vivabox Wellness & SPA i Vivabox Kolacja dla Dwojga uzupełniają portfolio dotychczasowych prezentów, wśród których znajdują się m.in. ekskluzywne perfumy w wersji damskiej i męskiej, wysokiej jakości alkohole i pełen adrenaliny zestaw Extreme.Zestaw Vivabox Wellness & SPA występuje w dwóch wariantach cenowych – Paradise i Heaven. Szeroka gama zabiegów w ponad 100 ekskluzywnych ośrodkach Wellness & SPA w całej Polsce pozwoli na błogi relaks i oderwanie myślami od codziennej pracy. W eleganckim pudełku znajduje się pierwszy z prezentów – kremy do twarzy z limitowanej edycji marki Dermika oraz Certyfikat Podarunkowy, który można wymienić na jeden z ponad 300 zabiegów na twarz i ciało. Po świecie zmysłowych i cielesnych przyjemności oprowadzi wygodny Przewodnik, dołączony do zestawu.

Zestaw Vivabox Kolacja dla Dwojga to niezapomniana podróż kulinarna po najbardziej oryginalnych smakach świata. Zestaw zawiera Zaproszenie na elegancką kolację w jednej z ponad 110 wykwintnych restauracji, która ucieszy wielbiciela dobrej kuchni. Restauracje opisane są w ilustrowanym Przewodniku, dołączonym do zestawu. Vivabox Kolacja dla Dwojga dostępny jest w dwóch wersjach cenowych, różniących się prezentem, który pozwoli miło rozpocząć wieczór. Oryginalny podarunek może zawierać butelkę Asti Cinzano lub książkę „Pokarmy miłosne”, wprowadzającą w temat naturalnych afrodyzjaków.

Elegancki prezent wizytówką firmy
Dbając o sukces Klientów firma Sodexo każdego dnia dostarcza rozwiązania motywacyjne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. By wybrany prezent był jednocześnie wyjątkową wizytówką, Sodexo wprowadziło unikalną możliwość personalizacji zestawów do potrzeb konkretnego Klienta lub programu lojalnościowego. Eleganckie opakowanie z logo firmy i dowolnie wybranym tekstem sprawia, że Vivabox staje się unikalny i jeszcze bardziej osobisty. Spersonalizowany prezent, przygotowany specjalnie dla konkretnego Klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb to wyrafinowane narzędzie, które idealnie sprawdzi się w budowaniu lojalności z kontrahentami i partnerami biznesowymi.

Sodexo Motivation Solutions

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.