Nowe łącze laserowe w ofercie Cyberbajt – Portal PR - 24PR
Nowe łącze laserowe w ofercie Cyberbajt

12.07.2010 Kategoria: Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt wprowadził do swojej oferty łącze optyczne OptoBridge, oferujące niezawodne i bezpieczne połączenie sieci lokalnych (LAN) w technice bezprzewodowej.

Oferuje ono transmisję danych z prędkością 100Mb/s full duplex. Do przesyłania informacji wykorzystano skoncentrowaną wiązkę światła i unikalną technikę modulacji pozwalającą na transmitowanie danych na dystansie do 250 metrów.

Transmisja OptoBridge jest całkowicie odporna na jakimkolwiek zakłócenia ze strony systemów radiowych.

Optolinia OptoBridge

Optolinia OptoBridge

Kompletne łącze optyczne składa się z dwóch głowic laserowych wraz z niezbędnym osprzętem. Optobridge jest idealnym rozwiązaniem jako główne łącze dosyłowe oraz backup dla kluczowych łączy radiowych w sieci dostępowej. Łącze laserowe OptoBridge doskonale sprawdzi się w przypadku potrzeby przesyłania danych z dużą prędkością na małe odległości np. pomiędzy lokalizacjami rozdzielonymi drogą, placem, torami, itp.

Jedynymi wymogami montażowymi jest widoczność optyczna wizowanych urządzeń oraz stabilne, wolne od drgań miejsce montażu głowic laserowych. Korzystanie z optolinii nie wymaga czasochłonnych zabiegów związanych z rezerwacją częstotliwości licencjonowanej w UKE oraz ponoszenia za nie opłat.

Łącze laserowe OptoBridge

Łącze optyczne OptoBridge

Łącze laserowe OptoBridge gwarantuje również maksymalne bezpieczeństwo: przechwycenie, lub podsłuchanie transmitowanych danych jest praktycznie niemożliwe. Klasa lasera 1M gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania dla człowieka i brak negatywnego wpływu na środowisko.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pełnej oferty łączy optycznych w Cyberbajt

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci radiowych WLAN i WiMAX,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WiFi,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci WLAN,
www.optobridge.pl – Optolinia OptoBridge

Podobne wpisy:

Tagi: , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.