Nowoczesny portal budowlany budujesz-kupujesz.pl – Portal PR - 24PR
Nowoczesny portal budowlany budujesz-kupujesz.pl

21.07.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Budujesz-Kupujesz.pl to portal oferujący szeroki zakres usług wspierających działalność firm z branży budowlanej. To także miejsce, w którym osoby prywatne znajdą fachową pomoc podczas budowy domu czy remontu mieszkania. Za przygotowanie serwisu odpowiedzialna jest Agencja Interaktywna Positive Power Sp. z o.o.

Chodzi zarówno o budujących czyli właścicieli firm, szukających nowych klientów poprzez przetargi i zlecenia budowlane, jak i o kupujących czyli tych, którzy chcieliby poznać ceny usług budowlanych czy wybrać najlepszego wykonawcę. Serwis ma im wszystkim pomóc w jak najlepszym podejmowaniu decyzji, być źródłem pewnej informacji branżowej oraz miejscem wymiany doświadczeń –  mówi Piotr Góralczyk, Prezes Zarządu RISER Sp. z o. o., zleceniodawca projektu.

By uwzględnić te potrzeby, zdecydowano się na szereg ciekawych funkcjonalności, jak np.  „Giełdę ofert”, czyli ogólnopolską tablicę ogłoszeń, na której zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą bezpłatnie zamieszczać zlecenia  i oferty budowlane czy „CenoBadacz BK”, porównywarkę cen usług budowlanych oraz wskaźników istotnych dla branży.

– Dla ludzi korzystających z usług firm budowlanych bardzo ważna jest niska cena oraz wysoka jakość robót. Nie bez znaczenia jest także porównanie cen w różnych regionach Polski – tłumaczy Katarzyna Czyrnek, odpowiedzialna za koordynację projektu od strony Agencji. Dlatego dane w CenoBadaczu podzielone są na województwa, a ceny usług budowlanych obliczane są na podstawie cenników wybranych firm z branży. Istotną rolę odgrywają także wtórne źródła wiedzy, pozwalające na obliczenie podstawowych wskaźników rynku budowlanego. To gwarantuje najlepszą orientację w ciągle zmieniającym się rynku.

Rozwiązaniem skierowanym do wykonawców i podwykonawców robót są „Przetargi budowlane” czyli moduł pozwalający na automatyczne zbieranie pełnych informacji o zamówieniach publicznych z całej Polski. Posortowane według różnych kryteriów zamówienia wysyłane są codziennie na adres mailowy klienta. Innowacyjnym rozwiązaniem jest tu także mechanizm przeliczający szacunkową wartość przetargu, która ułatwia firmom dostosowanie swoich cen do oczekiwań ogłaszającego przetarg.

Portal Budujesz-Kupujesz.pl to również: katalog firm z branży, giełda ofert i zleceń budowlanych, poradniki budowlane, prawne i finansowe, kalkulatory budowlane oraz forum z uczestnictwem ekspertów. Za wszystkie te rozwiązania oraz za pełną identyfikację wizualną Portalu odpowiada Agencja Positive Power.

Dalszych informacji udziela:

Rafael Moucka

Prezes Zarządu

mail: rafael.moucka@positive-power.pl

Informacje o Agencji Interaktywnej Positive Power

Agencja Interaktywna Positive Power Sp. z o. o. zajmuje się kreacją wizerunku online, budowaniem strategii emarketingowych i kampanii internetowych, projektowaniem serwisów oraz tworzeniem dedykowanego oprogramowania e-commerce. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 25 ekspertów w dziedzinie programowania i e-marketingu. Do grona klientów Agencji należą tak znane firmy i instytucje jak Meble Kler S.A, Praca.pl, Kampania Piwowarska, Mennica Polska S.A, Fundacja Greenpeace, Wirtualna Polska S.A, Bolix S.A, Narodowe Centrum Kultury, Pfleiderer Grajewo SA, Milo Sport, Travelplanet SA, Subway Polska, Mercor S.A, Uniwersytet Jagiellonski, ZAK S.A

Więcej informacji: www.positive-power.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.