Nowy telefon konferencyjny Polycom SoundStation IP 5000 – Portal PR - 24PR
Nowy telefon konferencyjny Polycom SoundStation IP 5000

07.07.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

Firma Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadziła na rynek nowy telefon konferencyjny Polycom SoundStation® IP 5000. Aparat SoundStation IP 5000 jest wyposażony w technologię Polycom HD Voice™ i oferuje interoperacyjność z wieloma systemami (SIP-based VoIP interoperability) w cenie, która jest atrakcyjna dla organizacji każdej wielkości. SoundStation IP 5000 został opracowany specjalnie dla potrzeb niedużych biur i mniejszych sal konferencyjnych, a jakość dźwięku jaką zapewnia znacząco przewyższa tę oferowaną przez tradycyjne głośnomówiące aparaty telefoniczne.

// //

„Polycom jest najbardziej rozpoznawalną marką w salach konferencyjnych na świecie. Jako innowacyjna firma utrzymuje pozycję lidera w sektorze telefonów konferencyjnych z ponad 80% udziałem w tym rynku” powiedział Paul Waadevig, główny konsultant ds. Unified Communications w firmie Frost & Sullivan. Dzięki niewielkim rozmiarom, aparat SoundStation IP 5000 jest idealny do małych sal konferencyjnych i  biur.

Wysoka jakość konferencji

„Korzystamy z telefonów konferencyjnych Polycom SoundStation IP w naszych większych salach konferencyjnych, a wysoka jakość i łatwość użytkowania stanowi ogromną zaletę podczas telekonferencji,” powiedział Michael Smith z Maricopa Property Development. „Aparat SoundStation IP 5000 oferuje doskonały  głos w przystępnej cenie, a wysoka jakość połączeń konferencyjnych z naszych biur i innych niewielkich sal poprawia produktywność całej firmy.”

„Tradycyjnie podczas telekonferencji korzystaliśmy ze stacjonarnych telefonów głośnomówiących, chociaż  wiedzieliśmy, że jakość dźwięku w zaawansowanych telefonach konferencyjnych jest lepsza, jednakże ich cena była zaporowa dla firmy naszej wielkości,” powiedział Darren Loher, główny architekt w firmie Envysion. „Aparat SoundStation IP 5000 przełamuje tę barierę. Jest niedrogi i zapewnia doskonałą jakość dźwięku, z której słyną telefony konferencyjne Polycom”.

Funkcjonalność

  • Technologia Polycom HD Voice technology zapewniająca krystalicznie czystą, naturalną jakość dźwięku podczas połaczeń
  • Opatentowana technologia Polycom Acoustic Clarity™ zapewniająca najlepszą jakość doświadczenia z telefonem konferencyjnym IP
  • Niewielki rozmiar pozwala na instalację na biurku lub małym stole
  • Wysoka interoperacyjność VoIP – urządzenie jest kompatybilne z wieloma platformami telefonicznymi obsługującymi protokół SIP, co maksymalnie zwiększa jakość głosu oraz zapewnia dostępność funkcji przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania i administracji
  • Wysokiej rozdzielczości panel wyświetlacza przekazuje informacje o połączeniach, oferuje obsługę w wielu językach
  • Odporność na interferencje ze strony telefonów komórkowych i innych urządzeń bezprzewodowych przy jednoczesnym zapewnieniu czystego dźwięku bez zakłóceń

Cena i dostępność

Telefon konferencyjny Polycom SoundStation IP 5000 jest dostępny w sieci certyfikowanych partnerów sprzedaży firmy Polycom w cenie 439 EURO.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.