Times Square Public Relations na rzecz programu Straży Miejskiej Miasta Krakowa – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations na rzecz programu Straży Miejskiej Miasta Krakowa

15.07.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Krakowska agencja Times Square Public Relations rozpoczyna współpracę ze Strażą Miejską Miasta Krakowa. Agencja włącza się tym samym, jako partner i współautor, w realizację dużego programu komunikacyjnego „Krakowianie Dzieciom”. Inicjatywa ta, ma za zadanie aktywizację dzieci i młodzieży, poprzez promowanie szeregu wydarzeń sportowych oraz oświatowych, realizowanych w ciągu roku przez Referat Profilaktyki Straży Miejskiej Miasta Krakowa.  

Program ma być skierowany do dzieci oraz ich rodziców i wychowawców.

–  Rodzice, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, sąsiedzi, społecznicy – oraz dziennikarze, otrzymywać będą na bieżąco informacje o inicjatywach organizowanych przez Straż Miejską – mówi Marcin Jurczenko, kierownik Referatu Profilaktyki.

Zadaniem Times Square Public Relations będzie opracowanie i wdrożenie programu „Krakowianie Dzieciom”. Podjęcie współpracy przez agencję, ma pomóc w nagłośnieniu akcji edukacyjnej wśród rodziców i ich dzieci.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.