Wakacyjna Promocja w Cyberbajt: Kup teraz, zapłać po wakacjach – Portal PR - 24PR
Wakacyjna Promocja w Cyberbajt: Kup teraz, zapłać po wakacjach

14.07.2010 Kategoria: Handel, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Wakacje to dla większości z nas okres relaksu i odpoczynku poza domem. Siłą rzeczy ciężar inwestycji w tym okresie skłania się bardziej ku wakacyjnym wyjazdom, niż  inwestycjom w rozbudowę i modernizacje sieci bezprzewodowych.

Cyberbajt przygotował dla swoich Klientów, którzy mimo wakacyjnego wypoczynku, nie chcą czekać z rozbudową swoich sieci radiowych, specjalną wakacyjną promocję ułatwiającą robienie zakupów  z odroczonym terminem płatności: „Kup dziś, zapłać po wakacjach”.

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich stałych klientów Cyberbajt. Objęte nią są wszystkie zamówienia w sklepie, w skład których wejdą anteny  radiowe Cyberbajt na łączna kwotę minimum 1 000 zł.

Szczegóły oferty znajdują się  w Regulaminie Promocji 

Wakacje to najlepszy czas, by rozbudować i zmodernizować swoją sieć WLAN z Cyberbajt.

Serdecznie zapraszamy do wakacyjnych zakupów.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.