Wszystkie Super Plusy na rynku – Portal PR - 24PR
Wszystkie Super Plusy na rynku

08.07.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis
Do dystrybucji trafiła linia ponad 70 modeli Super Plus – najbardziej wydajnych tonerów monochromatycznych w ofercie marki Black Point. Dzięki nim użytkownicy drukarek HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother czy Xerox mogą obniżać koszty druku o ponad połowę.

Jak oszczędzać z Super Plusem? – Przykładowo wydajność popularnego modelu tonera Black Point Super Plus LBPPH12A w oparciu o normę ISO/IEC 19752:2004 określono na poziomie 2,8 tys. stron – mówi Jacek Bryś, produkt manager Black Point S.A. – Producent drukarki, opierając się na tej samej normie, określa wydajność swojego produktu na poziomie 2 tys. stron. Zatem Black Point Super Plus to dodatkowe 800 stron wysokiej jakości wydruków przy zachowaniu pełnej niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania – wylicza.

Z tonerem Black Point Super Plus za jedną stronę użytkownik płaci 4,9 gr, a korzystając z produktu OEM – aż 11,5gr.To oszczędność niemal 58% kosztów druku!

Wszystkie Super Plusy zostały ponadto objęte szerokim pakietem serwisowo-gwarancyjnym, tj. dożywotnią gwarancją na produkt oraz dodatkową na drukarkę, a także programami umożliwiającymi ich wymianę z pominięciem zbędnych formalności.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.