Zmywarki z programem Party – na udana imprezę – Portal PR - 24PR
Zmywarki z programem Party – na udana imprezę

02.07.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Świetna zabawa, mnóstwo przyjaciół, gorąca muzyka… i góra niepozmywanych naczyń. A przecież impreza dopiero się rozkręca… Nie przejmuj się – wybierz program Party w swojej zmywarce Siemens, a po maksymalnie 29 minutach wszystkie naczynia będą lśniły czystością. Baw się do białego rana!

Zmywarki marki Siemens należą do najszybszych i najbardziej oszczędnych na rynku, a każdy nowy model oferuje Ci innowacyjne rozwiązania, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki nim masz pewność olśniewającego efektu zmywania! Najnowsze zmywarki, oprócz programu Party, posiadają także funkcje samodzielnego rozpoznawania środka myjącego auto3in1, gwarantując najlepszy efekt zmywania. Nie musisz sie juz martwic, ze tej nocy zalejesz sasiadów – w wypadku jakiegokolwiek przecieku, aquaStop natychmiast przerywa dopływ wody, zamykając zawór bezpieczeństwa przy kranie. Nasze zmywarki to 100-procentowa gwarancja niezawodnosci działania systemu przez cały okres użytkowania urządzenia. Nie przejmuj się sprzątaniem, ponieważ dzięki nowej technologii obudowa zmywarki jest dużo łatwiejsza w pielęgnacji: wszystkie modele zmywarek w kolorze silver inox pokryte sa warstwa ochronna antiFingerprint, która skutecznie chroni powierzchnie obudowy przed widocznymi śladami po naszych dłoniach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.