Baumit Motor Bike Club – Portal PR - 24PR
Baumit Motor Bike Club

18.08.2010 Kategoria: sponsoring, Sport. Autor: admin

Przed nami kolejna oryginalna inicjatywa Baumit. Firma powołała do życia stowarzyszenie, którego celem jest promocja wydarzeń i sportów motocyklowych.
Pierwszy zlot członków i sympatyków stowarzyszenia odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia w Sulejowie.

Do zadań stowarzyszenia należeć będzie także propagowanie szeroko pojętej turystyki motocyklowej, bezpiecznej jazdy na jednośladach i wspomaganie działalności charytatywnej
 – Funkcjonowanie stowarzyszenia oparte jest przede wszystkim na pracy społecznej – mówi Aleksandra Gilewska z firmy Baumit –Członkiem Baumit Motor Bike Club może zostać każda osoba, która wesprze nas organizacyjnie lub merytorycznie w realizacji celów statutowych. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kat. A.

Podczas pierwszego zlotu„Red Square & Black Riders Party” Bumit Motor Bike Club (28-29 sierpnia Sulejów) nie zabraknie atrakcji, a wśród nich m.in. tematyczne konkursy i zabawy oraz wspólne grillowanie.  

Baumit Motor Bike Club to kolejna po Baumit Junior Soccer i Baumit Rally Team niestandardowa inicjatywa firmy Baumit. – Wspieramy takie działania, które pozwalają realizować marzenia o wielkim sporcie oraz propagują ważne, uniwersalne wartości  – dodaje Aleksandra Gilewska – Tak było w przypadku sportowego projektu dla najmłodszych Baumit Junior Soccer, dzięki któremu dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Tak jest również w przypadku Baumit Motor Bike Club, promującego zasady bezpiecznej jazdy na motocyklach.

Wszyscy, którzy mają ochotę stać się członkiem stowarzyszenia oraz uczestniczyć w zlocie proszeni są o kontakt mailowy: marketing@baumit.pl lub telefoniczny 71 358 25 28 (podając imię, nazwisko oraz nazwę firmy)

Baumit to czołowy producent materiałów budowlanych. Firma działa w 29 krajach Europy, w tym od 16 lat w Polsce, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim i Łowiczu. Obecnie budowana jest czwarta fabryka Baumit w Pobiedziskach koło Poznania. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, firma zdobyła w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych (linia Baumacol), renowacji, ogrodów i skwerów, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie, zaprawy murarskie oraz produkty gipsowe. Produkty Baumit zastosowano na takich obiektach jak Wawel, Uniwersytet Wrocławski, Kreml czy Pałac Dożów w Wenecji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.