Biel z nutą zieleni – Portal PR - 24PR
Biel z nutą zieleni

27.08.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Procter&Gamble, producent proszku do prania Vizir, to kolejny ekologiczny klient Cityboard Media. Kampania „100% bieli Vizira” pojawiła się w sierpniu na ekoplakatach™.

Nowy layout promujący proszek Vizir „100% bieli Vizira gwarantowane albo zwrot pieniędzy” można oglądać w dziesięciu największych polskich miastach i w kilku mniejszych lokalizacjach. Kilkadziesiąt sztuk ekoplakatów™ eksponuje śnieżnobiały kolor upranej w Vizirze koszuli. Kampanię zaplanował dom mediowy MediaCom.

Procter&Gamble to kolejny po Orange klient Cityboard Media, który zdecydował się na reklamę o szerokim, ogólnopolskim zasięgu, realizowaną na ekoplakacie™. To nowe podłoże do druku gwarantuje m.in. 100% odwzorowanie kolorów, co miało kluczowe znaczenie w przypadku chęci wyeksponowania wyjątkowej bieli ubrań wypranych w Vizirze. Ekoplakat™ jest również bardzo odporny na ekstremalne warunki pogodowe, takie jak silny deszcz czy porywisty wiatr. Niezależnie od korzyści związanych z lepszą jakością druku, ekoplakat™ to także lepszy wybór dla środowiska: mniej odpadów dzięki 100% przetwarzalności i mniejsze zużycie wody dzięki rezygnacji z kleju.

Cityboard Media – lider rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Działa na polskim rynku od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym. W 2009 r. firma po raz czwarty zajęła pierwsze miejsce w ogólnej ocenie Klientów w rankingu biur reklamy outdoorowej opracowanym przez magazyn Media&Marketing Polska. W lutym 2009  otrzymała również nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku.

Agencja 21
www.agencja21.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.