ENEL-MED rozpoczął współpracę z kolejnym towarzystwem ubezpieczeniowym – Portal PR - 24PR
ENEL-MED rozpoczął współpracę z kolejnym towarzystwem ubezpieczeniowym

19.08.2010 Kategoria: Ubezpieczenia. Autor: admin

Centrum Medyczne ENEL-MED podpisało umowę o współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz. Jej przedmiotem jest świadczenie usług medycznych dla klientów grupowych ubezpieczeń zdrowotnych: Allianz Opieka Zdrowotna oraz  Allianz Medica Polska.

W ramach współpracy, ENEL-MED wykonuje świadczenia medyczne w zakresie konsultacji medycznych oraz diagnostyki laboratoryjnej w Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Do dyspozycji pacjentów Allianz są także usługi rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej dostępne w Warszawie, Poznaniu, Mielcu, Łomży i Lublinie.

Ubezpieczenia zdrowotne to istotne uzupełnienie dotychczasowej oferty ENEL-MED, a zarazem bardzo obiecujący rynek, o dużym potencjale rozwoju. – twierdzi Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego ENEL-MED. – Model współpracy pomiędzy centrami medycznymi, a ubezpieczycielami w Polsce będzie coraz szybciej zmierzał w kierunku systemu jaki obecnie istnieje w krajach Europy Zachodniej. Polega on na ścisłej współpracy pomiędzy obydwoma podmiotami przy jednoczesnym rozdzieleniu działań  sprzedażowych od medycznych – dodaje Adam Rozwadowski.

TU Allianz to już piąty ubezpieczyciel, z którym współpracuje Centrum Medyczne ENEL-MED. Pozostałe towarzystwa to InteRisk Vienna Insurance Group, Signal Iduna, Inter Polska oraz Uniqa S.A.

Więcej informacji pod numerem infolinii 1 95 27*
*koszt połączenia lokalnego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.