ENERGA współpracuje z Neuronem – Portal PR - 24PR
ENERGA współpracuje z Neuronem

27.08.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja Neuron zwyciężyła w konkursie na realizację zadań w zakresie PR dla ENERGA SA. Współpraca dotyczyć będzie działań komunikacyjnych dla projektu II Stopień na Wiśle oraz wsparcia dla działu komunikacji korporacyjnej Grupy ENERGA.

Grupa ENERGA to, obok Netii SA, największy obecnie klient agencji Neuron. Nad stworzeniem oraz realizacją projektu pracuje zespół, kierowany przez Marka Wróbla. Firmy rozpoczęły współpracę 1 czerwca 2010 r. i będzie ona trwała 12 miesięcy.

Agencja Neuron Public Relations to warszawska firma specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Aktualnie współpracuje m. in. z Acroni, Home.pl czy też Politechniką Warszawską.

Grupa ENERGA jest zintegrowanym przedsiębiorstwem energetycznym, które zajmuje się głównie wytwarzaniem, obrotem, dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej oraz cieplnej. Firma posiada 17 procentowy udział w rynku sprzedaży energii elektrycznej.

Więcej informacji: http://www.grupaenerga.pl/index.xml

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.