FERRO producentem baterii kuchennych ze stali szlachetnej – Portal PR - 24PR
FERRO producentem baterii kuchennych ze stali szlachetnej

14.08.2010 Kategoria: Budownictwo. Autor: admin

Najnowszą propozycją firmy FERRO lidera branży sanitarnej i grzewczej, jest seria baterii kuchennych ze stali szlachetnej AISI 304. Firma jako jedna z pierwszych na rynku polskim oferuje baterie wykonane ze stali szlachetnej, gwarantując tym samym ich wysoką jakość i niezwykłą trwałość.

Stal szlachetna to jeden z najbardziej praktycznych, a zarazem zachwycających swą elegancją surowców używanych do produkcji baterii kuchennych. Do jej zalet należy zaliczyć przede wszystkim wysoką jakość, trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję i zarysowania. Trwałość materiału potwierdza Firma FERRO, która udziela 25-letniej gwarancji.

Baterie, do produkcji których wykorzystano stal, charakteryzują się delikatnym połyskiem i swoistym wdziękiem co sprawia, iż doskonale pasują do każdego typu kuchni – tej nowoczesnej, ale i tradycyjnej. Cechuje je nowatorski styl, lekka, niezwykle łagodna i delikatna forma. Dzięki swym subtelnym kształtom sprawdzają się w małych i dużych wnętrzach kuchennych. Baterie cechuje również bardzo cicha praca a w niektórych modelach zastosowano oszczędnościowy wypływ wody.

W serii baterii kuchennych ze stali szlachetnej proponowanych przez FERRO S.A. znalazła się bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciągniętym natryskiem – Asti. Bateria zaopatrzona jest w poręczną, wyciąganą rączkę natrysku i dopasowany uchwyt. Asti posiada ciekawą, stabilną bryłę o przekroju walca.

Calles – bateria zlewozmywakowa stojąca, o niezwykle subtelnej formie charakteryzuje się nowoczesnym designem, w którym zastosowano oryginalny sposób otwierania przepływu wody – uchwyt typu joystick. To ciekawe rozwiązanie ułatwia równocześnie obsługę urządzenia – użytkownik może w niezwykle łatwy i niewymagający dużego wysiłku sposób otworzyć bądź zamknąć przepływ wody.

Podobna w kształcie do Calles, także z obrotową wylewką, bateria Paese, nawiązuje do klasycznych, prostych form współczesnego wzornictwa. Ze względu na lekką, subtelną formę doskonale pasuje do tradycyjnych, ale i nowoczesnych wnętrz.

Livorno – to kolejna propozycja FERRO, należąca do serii baterii wykonanych ze stali szlachetnej. Ta dwuuchwytowa bateria z obrotową wylewką o klasycznej formie, idealnie koresponduje z minimalistycznym wnętrzem współczesnej kuchni.

Baterią o nowoczesnym wzornictwie jest bateria Rodez. Jednouchwytowa, z obrotową wylewką, świetnie pasuje do najbardziej wymagających współczesnych wnętrz. Należy do grupy akustycznej II, o klasie przepływu A.

Baterie kuchenne ze stali szlachetnej to niezwykle eleganckie, urzekające swym wzornictwem urządzenia, charakteryzujące się trwałością i wytrzymałością. Baterie kuchenne ze stali szlachetnej proponowane przez FERRO S.A. to nie tylko bardzo praktyczne urządzenia. Dzięki połączeniu oryginalnych i nowoczesnych kształtów z lśniącą stalą mogą doskonale ozdabiać współczesne kuchnie, łącząc ciekawy design z funkcjami użytkowymi.

FERRO S.A. sięgając po nowatorskie rozwiązania, potwierdza po raz kolejny swą pozycję na rynku – firmy idącej z duchem czasu, otwartej na nowe idee, udoskonalającej swe wyroby, wszystko po to by sprostać oczekiwaniom klientów ceniących elegancję i wygodę w kuchni.

Produkty wymienione w artykule:

Wszystkie omówione baterie kuchenne ze stali szlachetnej AISI 304 są dostępne w ofercie FERRO od sierpnia 2010 roku.

I jeszcze kilka słów o pielęgnacji. Aby jak najdłużej zachować niepowtarzalny wygląd baterii należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Do czyszczenia powinno się używać ściereczek z mikrofazy, gdy zanieczyszczenia są duże można zastosować mleczko do czyszczenia, pozbawione granulatu, który mógłby rysować powierzchnię. Staranna pielęgnacja pozwoli na długo zachować gładki i elegancki wygląd baterii.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.