Fresh Brand Design dla Genesis – Portal PR - 24PR
Fresh Brand Design dla Genesis

06.08.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Fresh Brand Design podpisało umowę na przygotowanie tożsamości oraz opracowanie planu rewitalizacji marki Genesis – Kliniki Genetyczne. Genesis współpracuje z FBD w zakresie obsługi strategicznej marki oraz kreacji graficznej materiałów promujących nowy wizerunek.

Agencja odpowiada za stworzenie i wdrożenie nowego wizerunku marki w 2010 roku.
Kliniki Genesis zapewniają kompleksową opiekę w dziedzinie genetyki klinicznej: diagnostykę chorób genetycznie uwarunkowanych oraz badania w kierunku genetycznych predyspozycji do wystąpienia chorób nowotworowych i przyczyn niepowodzeń rozrodu. Mieszczą się w Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, Genesis współpracuje także z 20 partnerskimi placówkami medycznymi na terenie całej Polski.

Fresh Brand Design specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu markami łącząc funkcje doradcze z kompetencjami kreatywnymi. Spółka, która powstała w 2009 roku jest częścią Grupy Fresh operującej w sektorze marketingu zintegrowanego. Firmy należące do Grupy Fresh zostały nagrodzone wieloma nagrodami branżowymi m.in. nagrodą za najlepszą stronę internetową spółki giełdowej w Polsce w roku 2009 dla spółki PBG SA.

Wśród Klientów Grupy Fresh warto wymienić takie marki jak: Nestle CPP (program 14 dni), Komputronik, Klose, Amica SA, Billa, Centra Exide, Kliniki Okulistyczne Intermedica, Feuvert, Cymes, ESKK, Immergas, PBG SA. Łącznie spółki należące do Grupy obsłużyły budżety ok. 180 marek.

Fresh Brand Design

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.