inplusPR dla MS więcej niż OKNA – Portal PR - 24PR
inplusPR dla MS więcej niż OKNA

19.08.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Na początku sierpnia 2010 roku Agencja inplusPR podpisała umowę z firmą MS więcej niż OKNA – jednym z czołowych producentów okien i drzwi w Polsce.
W ramach współpracy agencja odpowiadać będzie za kontakty z mediami, kompleksowe Media Relations oraz doradztwo i wsparcie PR.

To już druga umowa zawarta pomiędzy firmami – pierwszą podpisano w marcu br. Koordynatorem i opiekunem Klienta z ramienia agencji jest Kamil Kubicz.

O firmie MS więcej niż OKNA
MS więcej niż OKNA jest liderem wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Firma działa od 1991 roku. Obecnie grupę MS tworzą: M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o., M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. oraz Projekt +2000 Sp. z o.o. Główna siedziba firmy mieści się w Słupsku. MS więcej niż OKNA posiada w swojej ofercie m.in. okna i drzwi PVC i drewniane, rolety i moskitiery, a także produkty z kamienia naturalnego oraz okna i konstrukcje aluminiowe. W kilku zakładach o łącznej powierzchni 100.000 m2, zatrudnia ponad 500 pracowników. Sieć dystrybucji obejmuje ponad 170 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Głównym kierunkiem eksportowym są kraje Europy Zachodniej oraz Stany Zjednoczone i Kanada.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.