Kostrzewa PR dla Festiwalu Demoludy – Portal PR - 24PR
Kostrzewa PR dla Festiwalu Demoludy

23.08.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Z końcem sierpnia, agencja Kostrzewa PR rozpoczęła współpracę z Teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie- organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DEMOLUDY. Agencja odpowiedzialna będzie za promocję wydarzenia w mediach ogólnopolskich i regionalnych.

Czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DEMOLUDY odbędzie się w dniach 5-9 października 2010 w Olsztynie. Jej tematem będzie teatr i dramaturgia krajów Grupy Wyszehradzkiej: Czech, Słowacji oraz Węgier. Spektaklom, jak co roku towarzyszyć będę koncerty, wystawy i spotkania z twórcami.

Ideą Festiwalu jest stworzenie przestrzeni dla wielokulturowego dialogu krajów Europy Wschodniej.

W tym roku zobaczymy między innymi spektakle: DUNGEONS and DRAGONS (w którym zagrają Ivan Trojan i David Novotný znani z filmów Petera Zelenki), CUD W CZARNYM DOMU, SARKOFAGI I BANKOMATY, I BĘDZIEMY SZEPTAĆ…, EUROPEJCZYCY, SZLAM, czy polski – LEMONIADOWY JOE.

Przez trzy lata istnienia DEMOLUDY zyskały grono wiernych widzów, przychylność dziennikarzy, krytyków teatralnych i mieszkańców miasta. Festiwal ciągle się rozwija, o czym świadczy odzew w prasie czy rosnące zainteresowanie nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale także gości z całej Polski.

Agencję wybrano w drodze konkursu.
Kostrzewa PR od samego początku działalności pracuje dla klientów z obszaru kultury i showbiznesu. Agencja na stałe współpracuje z Teatrem Montownia, Teatrem Druga Strefa, warszawskimi niezależnymi teatrami ze stowarzyszenia ENTER, zespołem muzycznym KAMP!, projektantką mody Joanną Klimas, Teatrem Remus i Trupą Czango oraz niezależnym artystą Darkiem Błaszczykiem (Cókierek). Kostrzewa PR pracowała również dla: Centrum Kultury w Lublinie (Teatr Provisorium i Kompania Teatr, Scena Prapremier InVitro, Galeria Biała, Lubelski Teatr Tańca), Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, Stowarzyszenia Sztuka Nowa, Festiwalu Muzyki Teatralnej w Jeleniej Górze, Teatru na Woli, Teatru Praga i Teatru Nowego w Poznaniu, a także dla Galerii Fibak oraz Centralnego Basenu Artystycznego. Ponadto Kostrzewa PR była odpowiedzialna za media relations Targów Młodej Sztuki MOST.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.