Kryształowe gałki do drzwi – Portal PR - 24PR
Kryształowe gałki do drzwi

12.08.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Wszystkim, którzy pragną nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter firma Kuchinox proponuje oryginalne, kryształowe gałki do drzwi. Bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach aranżowanych w lekkim stylu kobiecym, będą też ciekawym dopełnieniem pomieszczeń vintage.

Gałki Kuchinox wykonane są z kryształu górskiego więc rozpraszane przez nie światło mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Oprócz zjawiskowego wyglądu kryształowe gałki są bardzo wygodne (zróżnicowana faktura powierzchni klamki zapobiega ślizganiu się dłoni), a także łatwe w montażu (wystarczy dokręcić z obu stron kilka przelotowych śrubek).

Do wyboru mamy trzy gałko – gałki (o drobniejszych, bądź grubszych szlifach) na okrągłych rozetkach koloru złotego, chromowanego lub satynowego, które dodadzą naszym drzwiom fantazji i wyrafinowania.

Marka: Kuchinox
Cena: ok. 145 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.