Można na nas liczyć – Portal PR - 24PR
Można na nas liczyć

20.08.2010 Kategoria: Finanse osobiste. Autor: admin

VIA™ – Moje Rachunki to po usługach Poczty Polskiej i PKO BP najbardziej znany sposób regulowania domowych rachunków w Polsce, rozpoznawany już przez co trzeciego konsumenta w kraju. Z badania przeprowadzonego przez instytut MillwardBrawn SMG/KRC na zlecenie właściciela marki wynika także, że znajomość usługi deklaruje połowa mieszkańców dużych aglomeracji miejskich. 

Badania znajomości marek wskazują, że na rynku pośrednictwa finansowego nie ma w Polsce silniejszego podmiotu. Konsekwentny rozwój należącej do BillBird S.A. sieci terminalowej VIA™ ugruntował jej pozycję jako najważniejszej alternatywy dla drogich okienek bankowych i pocztowych.

Nowoczesne usługi finansowe blisko domu
VIA™ to pierwsza i największa w Polsce sieć terminalowa umożliwiająca płacenie rachunków, doładowania telekomunikacyjne i energetyczne oraz obsługę zagranicznych przekazów pieniężnych. Usługi VIA™ – Moje Rachunki, Moje Doładowania i Moje Przekazy dostępne są już w przeszło 12 tysiącach punktów (dla porównania: Poczta Polska ma niespełna 8,5 tysiąca placówek). Terminale VIA™ znajdziemy w sklepach osiedlowych i sieciach spożywczych, m.in. Carrefour, Carrefour Express, Real, BOMI, Stokrotka, Kaufland, Polomarket i E. Leclerc, w wybranych sklepach sieci Społem, Avans, Lewiatan, Intermarche, Sieci 34, Spar, Groszek, Biurach Obsługi Klienta zakładów energetycznych i operatorów telekomunikacyjnych, stacjach benzynowych, a także samodzielnych punktach przyjmowania płatności działających pod marką VIA™. Wszystkie punkty są tam, gdzie są najbardziej potrzebne: blisko domu. Wiele otwartych jest o wiele dłużej niż oddziały poczty lub banków, niekiedy nawet całą dobę. I co równie ważne – gdziekolwiek znajdują się terminale VIA™, mamy 100% gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Sieć VIA™ w liczbach
4 mln – średnia liczba wszystkich transakcji, które co miesiąc obsługują terminale VIA™
12033 – tyle punktów liczy sieć VIA™ w całej Polsce
116 – liczba punktów VIA™ w Biurach Obsługi Klienta wystawców rachunków
90 – liczba wystawców obsługiwanych w sieci VIA™ – Moje Rachunki
0,89 – 1,99 zł – tyle wynosi prowizja za rachunek telefoniczny lub prąd czy gaz opłacony w sieci VIA™

1 – sieć VIA™ jest zdecydowanym liderem rynku pośrednictwa finansowego w Polsce!
Badanie CapiBus, MillwardBrawn SMG/KRC. Reprezentatywna próba 1000 Polaków w wieku 15-75 lat, sierpień 2010, wspomagana znajomość punktów opłat. Star PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.