Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży w planie wydawniczym Cenega – Portal PR - 24PR
Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży w planie wydawniczym Cenega

12.08.2010 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Firma Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, i w Rumunii oraz partner na Węgrzech przyjemnością informuje, że włączona została do planu wydawniczego gra Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży, niesamowicie realistyczny symulator wyścigów terenowych na PC oraz konsolę Xbox 360!

Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży to gra, która pozwala doświadczyć prawdziwej jazdy terenowej po bezdrożach całego świata. Gracze wezmą udział między innymi w The Russian Trophy, Off-Road Trial, Thai Trophy oraz wielu innych imprezach offroadowych. Zmierzą się z najtrudniejszymi warunkami jazdy i różnorodnymi naturalnymi przeszkodami jak bagna, skały, śnieg i piach.

Żadna inna gra nie oferuje takiej ilości różnych pojazdów terenowych – zarówno poddanych tuningowi Suv-ów i ciężarówek, jak i maszyn skonstruowanych specjalnie na potrzeby tego sportu. Samochody mogą być wyposażone w sprzęt do jazdy terenowej i akcesoria takie jak wyciągarki, reduktory, blokada dyferencjału, GPS, chyłomierz, wysokościomierz, kontrola ciśnienia powietrza w oponach czy sand tracki.

Nigdy jeszcze nie było tak innowacyjnej symulacji terenowej jazdy. Podłoże pod kołami będzie się zachowywać jak w rzeczywistości: samochód będzie taplał się w błocie, ryjąc koleiny. Brud, osadzając się na aucie i oponach, utrudni sterowanie pojazdem. Wylatujące spod kół kamienie z pewnością uszkodzą inne auta. Gra oferuje różne nawierzchnie, które wpływają nie tylko na szybsze lub wolniejsze ścieranie opon, ale również wymagają różnej prędkości, ciężaru, momentu obrotowego, czy głębokości zanurzenia w tym konkretnym podłożu.

Już wkrótce więcej informacji na temat tej niesamowitej gry!

Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.