One-2-One dla Wydawnictwa Marquard i Discovery Channel – Portal PR - 24PR
One-2-One dla Wydawnictwa Marquard i Discovery Channel

27.08.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: ipis

Grupa One-2-One zajęła się organizacją „Wielkiego Konkursu” – pierwszego wspólnego przedsięwzięcia Wydawnictwa Marquard i Discovery Channel. Zabawa skierowana jest do widzów kanału oraz czytelników czasopism CKM i Voyage, które wydawane są przez Marquard.

Nagroda główna to rekreacyjny samochód Zumico ORS o wartości 9 000 zł. Zakończenie każdej tury to również szansa na zdobycie mniejszej wersji Zumico – Bugi.

Co tydzień przyznawane są nagrody dodatkowe: notebooki, weekendy w ekskluzywny hotelu SPA, golarki Braun, płyty DVD z programami Discovery oraz roczne prenumeraty CKM i Voyage.

Uczestnictwo w konkursie polega na przesyłaniu odpowiedzi SMS-em na zadawane pytania na kanale Discovery oraz w czasopismach. „Wielki Konkurs” wystartował 9 sierpnia i potrwa do 5 września.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.