Panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame – sposób na rozpalenie wyobraźni – Portal PR - 24PR




Panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame – sposób na rozpalenie wyobraźni

24.08.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Płonącym w kominku językom ognia trudno odmówić wdzięku i uroku. Wpatrując się w ich blask można oderwać się od rzeczywistości, odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania. Specjalnie z myślą o amatorach relaksu w domowym zaciszu powstały panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame. Kominki te pozwolą cieszyć się w domu niezwykłym, kojącym widokiem płomieni, a także sprawią, że każde pomieszczenie zyska nowego, eleganckiego charakteru.

Panoramiczne kominki elektryczne marki Optiflame to ukłon w stronę nowoczesności. Zaprojektowane zostały w duchu minimalistycznym, przez co cechują je proste, geometryczne kształty oraz monochromatyczna kolorystyka. Sprawdzą się one zatem przede wszystkim we współczesnych, wielkomiejskich wnętrzach. Kominki elektryczne SP 6, SP 9 oraz Vega marki Optiflame to jednak nie tylko elegancki wygląd, ale również wygoda i funkcjonalność. Nie wymagają one podłączenia do komina, odprowadzania spalin ani specjalnego systemu wentylacyjnego, zatem można zamontować je nawet w mieszkaniu w bloku. Ich użytkowanie nie wiąże się również z obowiązkiem magazynowania opału, nie brudzą one pomieszczeń sadzą czy popiołem, a także nie wydzielają dymu ani spalin. Co więcej, kominki marki Optiflame są proste w obsłudze, a także bezpieczne w użytkowaniu. Brak otwartego ognia i ryzyka poparzeń sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem nawet dla rodziców małych dzieci. Bardzo istotną informacją jest również fakt, że kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame są tanie w eksploatacji – efekt płomienia pobiera jedynie 300W energii elektrycznej, zatem godzinny koszt jego użytkowania wynosi ok. 17 groszy.

SP 6 – kominek elektryczny na „szóstkę”
Kominek elektryczny SP 6 marki Optiflame to wyjątkowo interesujący, nowoczesny kominek panoramiczny z efektem palących się polan Optiflame i wrażeniem dogasającego żaru. Przeznaczony jest on do zawieszenia na ścianie, można jednak również zamontować go w specjalnej wnęce. Z uwagi na znaczną długość, wynoszącą aż 1200 mm, kominek SP 6 marki Optiflame szczególne efektownie prezentować się będzie na ścianie o dużej powierzchni. Doskonała imitacja prawdziwego ognia, zamknięta w eleganckiej, czarnej ramie stanowić będzie pełną uroku ozdobę salonu czy sypialni. Warto dodać, że dla wygody użytkowników kominek elektryczny SP 6 marki Optiflame wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania, który umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia, a także regulację jasności płomieni.

SP 9 – nowoczesny i stylowy
Elegancki kominek elektryczny SP 9 marki Optiflame, podobnie jak model SP 6, wyposażony jest w bardzo realistyczny efekt płonących polan Optiflame z wrażeniem dogasającego żaru. Zestawienie tych dwóch elementów sprawia, że włączony kominek SP 9 doskonale imituje prawdziwy ogień. Co więcej, wrażenie naturalności pogłębia również jedyna w swoim rodzaju podgrzewana szyba osłaniająca palenisko. Dzięki niej, będziemy mogli nie tylko podziwiać blask ognia, ale również poczuć jego przyjemne ciepło. Warto zaznaczyć, że efekt płomienia działa w kominku elektrycznym SP 9 marki Optiflame niezależnie od funkcji grzania, zatem nawet wysoka temperatura za oknem nie przekreśli możliwości wpatrywania się w pełne blasku języki ognia. Regulację jasności płomienia oraz włączenie ogrzewania umożliwia pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu korzystanie z nowego kominka marki Optiflame jest bardzo proste i komfortowe. Kominek elektryczny SP 9, za sprawą specjalnej konstrukcji, przeznaczony jest do pełnego zabudowania we wnęce ściennej lub też do bezpośredniego zawieszenia na ścianie.

Vega – naturalne piękno
Vega marki Optiflame to panoramiczny kominek elektryczny bez ramy zewnętrznej, przeznaczony do całkowitego zabudowania we wnęce ściennej. W modelu tym efekt migoczącego żaru oparty jest na technologii LED, dzięki czemu jest on bardzo efektowny, a także trwały. Żywotność diod LED zastosowanych w kominku Vega szacowana jest na około 100 000 godzin, zatem ich blaskiem możemy cieszyć się nawet przez kilkanaście lat, bez konieczności wymiany. Warto zaznaczyć, że kominek ten ma możliwość regulacji poziomu jasności płomieni, a jego pracą sterować można za pomocą zdalnego pilota. Vega marki Optiflame nie posiada funkcji grzewczej, ale pozwala cieszyć się widokiem płonącego ognia nawet w upalne, letnie dni.
Płonący kominek rozpala wyobraźnię, skłania do marzeń i odpoczynku. Taką pełną ciepła i spokoju atmosferę wyczarują w naszym domu panoramiczne kominki elektryczne SP 6, SP 9 i Vega marki Optiflame…

Kominek elektryczny SP 6
Typ: ścienny
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Wysokość: 520 mm
Szerokość: 1200 mm
Głębokość: 182 mm
Cena brutto: 4 990 zł

Kominek elektryczny SP 9
Typ: ścienny
Moc grzewcza: 0,42 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Wysokość: 696 mm
Szerokość: 1010 mm
Głębokość: 168 mm
Cena brutto: 3 990 zł

Kominek elektryczny Vega
Typ: ścienny
Pobór energii przez efekt optyczny: 250 W
Wysokość: 470 mm
Szerokość: 1189 mm
Głębokość: 190 mm
Cena brutto: 2 890 zł


Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.