Poznań chce przeprosin od Palikota – Portal PR - 24PR
Poznań chce przeprosin od Palikota

27.08.2010 Kategoria: Agencje PR, Samorząd. Autor: ipis

Nasila się rywalizacja pomiędzy Poznaniem i Lublinem o tytuł ESK 2016. Po tym jak poseł PO, Janusz Palikot namawiał do wysyłania maili do Ministra Kultury krytykujących Poznań, stolica Wielkopolski wystąpiła z kontrprotestem.

Janusz Palikot w swoich apelach nawoływał wprost, że „Europejską Stolicą Kultury powinno być inne miasto”. Należy przy tym dodać że poseł pochodzi z miasta kontrkandydata Poznania, czyli Lublina.

Stowarzyszenie Lepszy Świat ze stolicy Wielkopolski, inicjator krytyki, oczekuje od lubelskiego posła przeprosin i oskarża go o prowadzenie akcji „czarnego PR”. Prezes Stowarzyszenia, Marcin Janasik na swoim blogu takie zachowanie ocenia jako nazistowskie i komunistyczne metody odpowiedzialności zbiorowej. Swoją opinię wyraził również poseł PO z Poznania Dariusz Lipiński, który swojemu koledze partyjnemu poradził wziąć się do pracy, zamiast zawsze komuś szkodzić.

Więcej szczegółów: http://www.lepszyswiat.org.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.