STAL FIX – idealny połysk w Twojej kuchni i łazience – Portal PR - 24PR
STAL FIX – idealny połysk w Twojej kuchni i łazience

09.08.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Stal Fix to specjalistyczny żel przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji elementów ze stali nierdzewnej i chromowanej w kuchni i łazience. Opracowany w Laboratorium firmy Barwa preparat pochodzi z gamy produktów Czysty Dom, które stworzono w oparciu o odpowiednio dobrane formuły umożliwiające szybkie i skuteczne działanie.

Stal Fix żel do stali nierdzewnej i chromowanej to preparat przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji garnków, naczyń i innych powierzchni ze stali nierdzewnej i chromowanej, takich jak: zlewozmywaki, brytfanki, sztućce, płyty piekarników, kuchenek i armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa tłuszcz, przypalenia i inne zabrudzenia pozostawiając czystą i lśniącą powierzchnię bez zacieków i smug. Produkt długotrwale zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń.

Barwa Spółka z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.