Startuje Multideco.pl – e-sklep z wystrojem imprez – Portal PR - 24PR
Startuje Multideco.pl – e-sklep z wystrojem imprez

20.08.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Udostępniono sklep internetowy Multideco.pl oferujący elementy wystroju imprez okolicznościowych. Serwis przygotowała Grupa AMP Media.
Uruchomiony właśnie sklep internetowy Multideco.pl oferuje szeroki asortyment ozdób okolicznościowych. Towary są podzielone na 10 kategorii, z których najbardziej rozbudowany jest dział „Ślub i wesele”. Na stronie mechanizm integracyjny umożliwiający obustronną wymianę danych ułatwiając i przyśpieszając proces realizacji zamówienia.

Serwis na zlecenie spółki MultiDeco.pl przygotowała Grupa AMP Media. – Liczymy na dobre przyjęcie sklepu przez użytkowników sieci i wzrost sprzedaży oferowanego przez nas towaru – mówi Bartosz Formela, prezes zarządu MultiDeco.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.