VanguardPR dla polskiej nauki – Portal PR - 24PR
VanguardPR dla polskiej nauki

30.08.2010 Kategoria: Agencje PR, Nauka. Autor: ipis

Agencja VanguardPR podjęła współpracę z Akademickim Stowarzyszeniem Edukacji Samorządowej przy Uniwersytecie Warszawskim.

Umowa dotyczy projektu TEKLA PLUS i polegać będzie na promowaniu przedsiębiorczości akademickiej za pośrednictwem marketingu szeptanego, social media oraz gry detektywistycznej, której scenariusz, projekt graficzny i wykonanie zostało zlecone Grupie Adweb, składającej się także z agencji public relations.

Głównym celem projektu TEKLA PLUS jest wspieranie i uświadamianie studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych i naukowo dydaktycznych na temat możliwości komercjalizacji ich wiedzy. Akcja wspierana jest ze środków Unii Europejskiej i skierowana jest do mazowieckiego środowiska akademickiego.

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.