Większa rodzina eleganckich kabin Free Line – Portal PR - 24PR
Większa rodzina eleganckich kabin Free Line

10.08.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Seria Free Line firmy Sanplast to klasyczna seria kabin prysznicowych, którą charakteryzują minimalistyczne rozwiązania wzornicze. Prosta, lekka konstrukcja aluminiowych profili oraz chromowane zawiasy znakomicie wpisują się w nowoczesny design produktów, stanowiąc eleganckie uzupełnienie współczesnego pomieszczenia kąpielowego.

Wielbiciele pięknych kształtów serii Free Line będą mieli jeszcze większy wybór, bowiem z dniem 01 lipca 2010 roku powiększyła się rodzina tych popularnych kabin. Wśród nowości wyróżnić możemy model kwadratowy KN4/FREE w dwóch wymiarach: 80x80cm oraz 90×90 cm oraz półokrągły KP4/FREE o wymiarach 80x80cm. Seria Free Line wzbogacona została także drzwiami skrzydłowymi oraz parawanami nawannowymi. Drzwi, podobnie jak parawany, wykonane zostały ze szkła hartowanego. Występują one w dwóch najbardziej popularnych wymiarach (80 cm i 90 cm) oraz w dwóch kolorach profili: chrom i srebrny błyszczący. Parawany wannowe dostępne są zaś w trzech wymiarach: 70 cm, 80 cm i 90 cm. Cała seria Free Line w standardzie występuje z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect, ułatwiającą zachowanie kabiny w czystości. Kabiny i drzwi skrzydłowe znakomicie komponują się z płaskimi, mineralnymi brodzikami serii Space Mineral.

Przy projektowaniu nowoczesnych kabin serii Free Line zwrócono szczególną uwagę na ich funkcjonalność. Wykorzystano w tym celu cienkie, regulowane profile przyścienne, umożliwiające prawidłowe ustawienie kabiny przy ścianie, transparentne uszczelki magnetyczne oraz wsporniki ścian stałych. Dodatkowo zastosowano wygodne modernistyczne uchwyty, które pozwalają na łatwe otwarcie drzwi. Także niezwykle praktyczne, gładkie od środka zawiasy oraz modyfikacja powierzchni szkła Glass protect to funkcjonalne cechy tego produktu. Oba te elementy pozwalają na łatwe utrzymanie kabiny w czystości i oszczędność na środkach chemicznych. Niewątpliwą zaletą jest również odwracalność asymetrycznej KP4/FREE-80/90-S. Na etapie prac konstrukcyjnych kabina ta, przygotowana została tak, by można ją było ustawić zarówno w prawym, jak i w lewym narożniku łazienki. Ten rodzaj kabin cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród właścicieli małych łazienek. Zajmują one bowiem niewiele miejsca, umożliwiając funkcjonalne wykorzystanie pozostałej powierzchni łazienki.

Wszystkie atuty narożnych modeli kabin Free Line wieńczy nowoczesny design, który w połączeniu z akrylowymi lub wykonanymi z odlewu mineralnego płaskimi brodzikami serii Space Line nada wnętrzu nietuzinkowego charakteru. Znakomita jakość i doskonałe wzornictwo serii Free Line sprawiają, że kabiny te sprawdzą się w każdej łazience.

Kwadratowa, narożna kabina KN4/FREE-80-S dostępna w cenie 1951 zł brutto, KN4/FREE-90-S  w cenie 2049 zł brutto.

Półokrągłe kabiny narożne KP4/FREE-80-S i KP4/FREE-90-S oraz asymetryczna, odwracalna KP4/FREE-80/90-S, dostępne są już od 2316 zł brutto.

Parawany typ P/FREE w cenie od 1357zł brutto. Drzwi DJ2/FREE od 1518 zł brutto.

Parawany PW1/FREE – S dostępne od 826 zł brutto, PW2/FREE – S dostępne od 1079 zł brutto.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.