Zgłoszenia do Złotych Spinaczy tylko do 2 września – Portal PR - 24PR
Zgłoszenia do Złotych Spinaczy tylko do 2 września

27.08.2010 Kategoria: Agencje PR, Konkursy. Autor: ipis

To już ostatnie dni pozostające do zgłoszenia kandydatur do konkursu ZŁOTE SPINACZE 2010. Organizatorem przedsięwzięcia jest Związek Firm Public Relations, a zgłoszone projekty rywalizują o najbardziej prestiżową nagrodę branży PR.

Drugi i zarazem ostatni termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych minie 2 września punktualnie o godz. 16.00. Projekty mogą być zgłaszane w 12 kategoriach głównych i 3 specjalnych: Kreatywność, Efektywność i PR on-line.

Udział w imprezie ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich firm oraz instytucji, które zajmują się w Polsce kampaniami w zakresie PR.

W poprzedniej edycji udział w konkursie wzięło 131 zgłoszeń, dzięki czemu ustanowiono nowy rekord.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy:  www.zlotespinacze.pl

Związek Firm Public Relations działa od 2001 r. jako reprezentant branży profesjonalnych usług PR w Polsce i aktualnie zrzesza 31 agencji. Należy do Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji. Celem działalności Związku jest ochrona praw i interesów zrzeszonych w nim członków, reprezentowanie ich wobec organów państwowych i instytucji, umacnianie pozycji zawodu Public Relations oraz edukacja i rozpowszechnianie wiedzy na temat PR.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.