SEGRO rozszerza swoją ofertę produktową w Polsce – Portal PR - 24PR
SEGRO rozszerza swoją ofertę produktową w Polsce

08.09.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Firma SEGRO, wiodący deweloper powierzchni biznesowych w Europie, rozpoczęła budowę swojego pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi dedykowana jest klientom poszukującym nowoczesnych, elastycznych powierzchni biznesowych gwarantujących zarówno dogodny dostęp do towarów, jak i reprezentacyjne otoczenie. Zgodnie z planem projekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.

Firma SEGRO rozpoczęła niedawno budowę swojego pierwszego obiektu typu sbu w Polsce

SEGRO rozpoczęło budowę łódzkiego sbu w sierpniu. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6,7 ha, na terenie funkcjonującego już centrum logistycznego Tulipan Park Łódź. Projekt dostarczy na rynek 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia w obiekcie zaczynają się już od 750 m2. Dla porównania, w przypadku big boxów minimalna powierzchnia to 2 500 m2.

Waldemar Witczak, Dyrektor Regionu SEGRO Poland, powiedział: Naszym głównym celem jest zapewnianie klientom jak najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się ogromnie z faktu, że oferta SEGRO rozszerza się o nowy produkt. Realizacja łódzkiej inwestycji typu sbu to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących elastycznych powierzchni biznesowych.

Największymi zaletami pierwszego sbu budowanego przez firmę SEGRO w Polsce są doskonała widoczność inwestycji oraz jej lokalizacja. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektów magazynowych zlokalizowanych przy głównych arteriach komunikacyjnych, ale poza większymi ośrodkami miejskimi, najnowszy projekt SEGRO powstaje w atrakcyjnym sąsiedztwie w ramach granic administracyjnych Łodzi.

Budynek oferuje wysoki standard wykończeń powierzchni, a także liczne funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiające jej łatwe zaadaptowanie do wymagań najemców z różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej. Również aranżacje poszczególnych pomieszczeń mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, zarówno w zakresie wielkości, jak i układu. Powierzchnie dostępne w obiekcie mogą ponadto spełniać funkcję salonów wystawienniczych.

Tulipan Park Łódź to jeden z najlepiej zlokalizowanych parków dystrybucyjnych w regionie. Obiekt położony jest zaledwie 6 kilometrów od centrum miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi – ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z nową autostradą A2 oraz w odległości jedynie
2 kilometrów od przyszłego węzła komunikacyjnego z autostradą A1 łączącą Gdańsk, Łódź i Katowice.

Partner of Promotion

O SEGRO:
SEGRO jest wiodącym deweloperem nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie. Spółka prowadząca swoją działalność poprzez sieć biur w 10 krajach posiada status firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”) i jest notowana na giełdzie w Londynie. SEGRO dysponuje portfelem o wartości blisko 5,3 mld funtów,
w skład którego wchodzi nowoczesna powierzchnia magazynowa i produkcyjna zlokalizowana w pobliżu głównych centrów biznesowych i ośrodków komunikacyjnych takich jak porty, lotniska czy węzły autostradowe. Grupa SEGRO świadczy swoje usługi 1 900 klientom z różnych sektorów przemysłu działającym na całym świecie. Zgodnie ze stanem na 31 grudnia 2009 roku firma posiada 5,9 mln m2 powierzchni biznesowej i roczny przychód z czynszu o wartości 345 mln funtów. Firma SEGRO rozpoczęła swoja działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Ostrawa, Poznań, Praga, Stryków i Warszawa.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.