38PR dla Da Grasso – Portal PR - 24PR
38PR dla Da Grasso

06.09.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja 38PR rozpoczęła współpracę z Da Grasso – największą w Polsce siecią pizzerii i restauracji. Umowa obejmuje doradztwo z zakresu public relations i marketingu, komunikację wewnętrzną oraz prowadzenie biura prasowego.

Agencja 38PR rozpoczęła współpracę z Da Grasso – największą w Polsce siecią pizzerii i restauracji. Umowa obejmuje doradztwo z zakresu public relations i marketingu, komunikację wewnętrzną oraz prowadzenie biura prasowego. Ponadto, agencja opiekuje się Fundacją Da Grasso, która zajmuje się wspieraniem utalentowanych dzieci ze środowisk zagrożonych biedą i wykluczeniem społecznym. Firma 38PR została wybrana w drodze rekomendacji. Za realizację projektu odpowiadają Katarzyna Życińska, Martyna Moś i Katarzyna Górecka.

Da Grasso to największa w Polsce sieć ponad 200 pizzerii i restauracji zlokalizowanych w blisko 150 miastach. W menu Da Grasso można znaleźć nie tylko wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, ale przede wszystkim grillowane mięsa, ryby, makarony, przekąski oraz sałatki i desery. Ponadto, w ramach wprowadzenia segmentu Smaki Da Grasso, oferta sieci rozszerzyła się o dania kuchni meksykańskiej.

Więcej informacji na temat marki Da Grasso znajdą Państwo na www.dagrasso.pl oraz www.dagrasso.org

38PR działa od stycznia 2010 w Łodzi. Dyrektorem Zarządzającym agencji jest Katarzyna Życińska, która posiada 16-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej zdobyte m.in. w Grupie Starcom MediaVest, EuroZet oraz firmie FERAX. 38PR specjalizuje się w doradztwie i realizacji kreatywnych kampanii komunikacyjnych. Posiada także dział specjalizujący się w konsultacjach wizerunku biznesowego. W gronie Klientów agencji znajdują się: Gatta, Jaguar, Land Rover, FUN CAMP, www.szafagwiazd.pl oraz www.zakupynaswiecie.com.

www.38PR.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.