Akademia Kakadu w Bonarka City Center – Portal PR - 24PR
Akademia Kakadu w Bonarka City Center

15.09.2010 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

Od 20 września w sklepie zoologicznym Kakadu w Bonarka City Center rozpoczną się bezpłatne lekcje edukacyjne dla dzieci. Zajęcia odbędą się w ramach drugiej edycji programu „Akademia Kakadu”. W poprzednim roku wzięło w niej udział półtora tysięcy dzieci.

Warsztaty w ramach „Akademii Kakadu” kierowane są do dzieci z klas 0-3. Odbywają się co miesiąc w wybranym tygodniu, trwają ok. 1,5 godziny, a każda lekcja poświęcona jest innemu zwierzęciu. Zajęcia prowadzone są w sklepach Kakadu przez przeszkolonych pracowników, na podstawie scenariuszy przygotowanych we współpracy ze specjalistami z Fundacji Viva! Lekcja kończy się quizem z nagrodami, każde dziecko otrzymuje materiały edukacyjne oraz certyfikat potwierdzający udział w II edycji „Akademii Kakadu”.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.