Analizy dla Onetu – Portal PR - 24PR
Analizy dla Onetu

20.09.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

Od września serwis Infoinwestor.pl współpracuje z Onet.pl w zakresie dostarczania analiz technicznych. Analizy ekspertów Infoinwestor.pl wzbogaciły analizy finansowe spółek działu Biznes Onet.pl.Serwis będzie dostarczał dla Onetu około 40 analiz miesięcznie, w tym m. in. analizy spółek prowzrostowych wytypowanych pierwotnie przez algorytm Metastock, z których eksperci Infoinwestora wybiorą codziennie najlepszą pod względem analizy technicznej, analizy kontraktów terminowych zamieszczanych codziennie w południe (rano pojawią się w Infoinwestor.pl) a także poniedziałkowe videoanalizy indeksów małych i średnich spółek oraz analizę kontraktów na wig20 dla operujących na kontraktach terminowych.

Dużym atutem analiz jest typowanie spółek prowzrostowych, tych na które inwestorzy powinni zwrócić szczególną uwagę. Natomiast analiza kontraktów krótkoterminowych w połowie sesji to jedyna oferta dotycząca tego typu spółek.

Analizy dostępne są w sekcji komentarz lub analizy działu Gielda.Onet.pl.

Źródło: Elite PR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.