Artykuły public relations w Bankier.pl – Portal PR - 24PR
Artykuły public relations w Bankier.pl

10.09.2010 Kategoria: Agencje PR, INTERNET. Autor: ipis

Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczęło współpracę merytoryczną z redakcją portalu Bankier.pl. Portal rozpocznie regularne zamieszczanie artykułów Stowarzyszenia przybliżające działalność specjalistów public relations czytelnikom portalu, w większości osobom nie związanym bezpośrednio z działaniami komunikacyjnymi. W portalu można przeczytać już pierwszy z artykułów zapowiadający serię.Pomysł projektu wysunęli członkowie śląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Ideą cyklu jest przybliżenie przedstawicielom biznesu korzyści płynących z wykorzystania działań PR, ale również obalenie mitów narosłych wokół źle rozumianego pojęcia public relations.

Artykuły specjalistów public relations należących do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations będą pojawiać się w portalu co tydzień, w weekendy. Autorami pierwszej serii cyklu będą członkowie zarządu śląskiego oddziału PSPR.

Pierwszy z materiałów, otwierający cykl artykułów Polskiego Stowarzyszenia Public Relations dostępny jest już na stronach Bankier.pl pod adresem http://www.bankier.pl/wiadomosc/PR-czyli-po-prostu-public-relations-2202114.html

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.