Berndson rozpoczyna autorskie szkolenia – Portal PR - 24PR
Berndson rozpoczyna autorskie szkolenia

20.09.2010 Kategoria: Nauka. Autor: ipis

Firma Berndson zamierza rozpocząć pod koniec września swój autorski oraz unikalny model szkoleń.Trzy najważniejsze i wdrażane przez firmę zasady to: rozwój, wartość i sukces. „Chcemy by rozwój stał się naturalną, codzienną częścią życia – taką jaką dziś jest rozrywka. Stąd na wzór przemysłu rozrywkowego chcemy budować przemysł rozwojowy. Wszyscy zapomnieli, że zdobywanie nowych umiejętności, odkrywanie własnych talentów to frajda” – wyjaśnia Tomasz Sikora, prezes firmy

Berndson we wrześniu obchodzi 7 rocznice powstania. Posiada w swoich szeregach najlepszych ekspertów, którzy prowadzą szkolenia m. in. w zarządzaniu, HR, sprzedaży, finansach, negocjacjach czy marketingu.

Firma trzeci rok z rzędu jest oceniana przez klientów jako nr 1 w branży szkoleń dla biznesu. Najlepsze referencjami otrzymała od takich klientów jak: BASF, Bayer, Commercial Union, Ceramika Paradyż, ING Bank Śląski, Johnson&Johnson oraz PZU S.A.

Źródło: Sugar & Spice Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.