Drugie szkolenie PR w Budownictwie – Portal PR - 24PR
Drugie szkolenie PR w Budownictwie

16.09.2010 Kategoria: Agencje PR, Szkolenia. Autor: ipis

14 września 2010 r. w Warszawie w hotelu MDM odbyło się drugie szkolenie Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie. Uczestnicy poznali podstawowe działania komunikacyjne oraz public relations.Wykłady poprowadzili dziennikarze i specjaliści do spraw public relations, specjalizujący się w branży budowlanej. Gośćmi wykładów byli przedstawiciele największych firm budowlanych, takich jak: Xella, Barlinek, Hochtief, Warbud czy Internorm.

Szkolenie podzielono na dwa bloki tematyczne. Pierwszy dotyczył podstaw public relations oraz pisania tekstów prasowych. Drugi wystąpień publicznych, zachowania się przed kamerą oraz sposobu monitorowania mediów.

Tempa zaczyna nabierać kwestia powołania Fundacji PR w Budownictwie. Pozytywnie został odebrany statut oraz pomysł współpracy pomiędzy ekspertami ds. wizerunku z sektora budowlanego. Celem Fundacji ma być gromadzenie informacji na temat działań wizerunkowych w branży.

Szkolenie zakończyło się wręczeniem certyfikatów. Uczestnicy mieli możliwość także wypełnienia anonimowej ankiety na temat poziomu merytorycznego szkolenia. Ponadto zorganizowano konkurs z nagrodami.

Relację audio-video z drugiego szkolenia przygotował kanał CBC24.com, który jest patronem medialnym programu. Materiał można oglądać od dziś na stronie: http://www.cbc24.com/57-PR+w+Budownictwie+-+edycja+warszawska..html

Źródło: PR w Budownictwie

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.