El Padre sięga gwiazd z Oriflame Poland – Portal PR - 24PR
El Padre sięga gwiazd z Oriflame Poland

28.09.2010 Kategoria: konferencje, MARKETING. Autor: ipis

Agencja El Padre 9 września 2010 roku w Sali Kongresowej PKiN zorganizowała konferencję sprzedażową Oriflame Poland pod hasłem „Odważ się marzyć i sięgaj gwiazd”. W wydarzeniu utrzymanym w kosmicznej stylistyce wzięło udział około 2000 konsultantów z całej Polski. Za kreację i realizację odpowiedzialny był team El Padre.Konferencja została zorganizowana by zaprezentować ostatnie wyniki, najnowsze katalogi i strategię działania firmy w następnych kwartałach. Drugim i ważnym zadaniem było zmotywowanie konsultantów Oriflame do pracy poprzez stworzenie niekonwencjonalnego scenariusza – zachęcającego do pokonywania barier. Niecodzienna fabuła całodniowej konferencji sprawiła, że wydarzenie było przeprowadzone w dynamiczny i zapewniający wiele ciekawych wrażeń sposób. Głównym motywem konferencji była podróż statkiem kosmicznym o nazwie Oridreams 1.  Uczestnicy konferencji odbyli z przebranymi za kosmonautów prowadzącymi niesamowitą podróż wśród gwiazd za sprawą przygotowanych przez El Padre filmów i wizualizacji 3D.

Osoby siedzące na widowni dzięki zastosowaniu  gry Human Joystick (analiza ruchu rąk publiczności rozszyfrowywana przez program graficzny)  miały poczucie, że sterowały kursem kosmicznego statku. Podczas rejsu pełnego przygód ogromne emocje wzbudził spadek energii kosmicznego pojazdu powodujący ciemność na sali. Zadaniem gości było obudzenie swoich marzeń i zasilenie tym paliwem statku do dalszej podróży.

W trakcie wydarzenia przyznano wyróżnienia w postaci autentycznych meteorytów dla konsultantów, którzy osiągnęli  znaczące sukcesy  w ramach rozbudowywania struktur sprzedaży i osiąganych przez nie wyników. Dodatkową atrakcją był entuzjastycznie przyjęty przez publiczność występ młodej artystki Ewy Farny.

„ Niewątpliwy sukces tej Konferencji, potwierdzony wielokrotnymi owacjami na stojąco, jest wzorowym przykładem wieloletniej współpracy owocującej coraz lepszym zrozumieniem potrzeb Klienta. ” – powiedział Wojciech Cłapiński, Dyrektor Zarządzający El Padre.

Źródło: El Padre

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.