Gwiazdy na gali mody we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Gwiazdy na gali mody we Wrocławiu

15.09.2010 Kategoria: Moda. Autor: admin

To była noc! W sobotę 11 września wrocławskie studio ATM zamieniło się w prawdziwe centrum mody. Piękne kobiety, luksusowe samochody, wyrafinowane stroje i ekskluzywne kosmetyki, a wśród gości twarze z pierwszych stron gazet – Aneta Kręglicka, Małgorzata Kożuchowska, Maja Włoszczowska, Robert Gonera, Izabela Skrybant-Dziewiątkowska i Mandaryna.

Escada Agnieszki Ciesielskiej, Mercedes Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o. i firma Clarena zgodnie przyznają, że zorganizowane przez nich wydarzenie okazało się wielkim sukcesem! Na gali stawili się najznakomitsi goście, których przyciągnęły zapowiadane atrakcje wieczoru – organizatorzy gali zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia.

Pierwszym punktem programu był prezentacja najnowszej kolekcji Escady Fall/Winter 2010. Był to pierwszy na Dolnym Śląsku pokaz mody tego formatu. Styl Escady doceniają aktorki i piosenkarki światowego formatu, które pojawiają się na czerwonych dywanach w kreacjach tej marki, a twarzą najnowszej kolekcji firmy jest Milla Jovovich. Wrocławski pokaz także nie mógł odbyć się bez gwiazd. Na wybiegu pokazała się jedyna polska Miss Świata – Aneta Kręglicka, która wprost zniewalająco prezentowała się w strojach Escady. Zaskoczeniem był styl nowej kolekcji pret-a-porter Escady, inspirowany malarstwem Tatiany Łempickiej, Nietypowe tkaniny oraz intensywne odcienie flanelowoszarego, kamelowego, lapisowoniebieskiego stworzyły unikalne połączenie stylu, elegancji i pewności siebie, które charakteryzują współczesne kobiety. Escadzie udało się wykreować wielowymiarową kolekcję strojów, podkreślających elegancję sylwetki. Panie zgromadzone w kuluarach jeszcze długo rozmawiały o zachwycających kreacjach.


Patricia Popławska, prezes firmy Clarena z obecną Miss Polonia Marią Nowakowską i jedyną polską Miss Świata – Anetą Kręglicką.

Punktem kulminacyjnym gali był zapierający dech w piersiach pokaz najnowszego modelu Mercedesa SLS AMG. Prezentację samochodu poprzedził pokaz akrobatyczny. O Mercedesie SLS AMG mówi się, że jest aniołem z diabłem za skórą. Anielski wygląd nadaje mu charakterystyczny, skrzydlaty kształt otwierających się do góry drzwi. Precyzyjnie wykonane detale przywodzą na myśl konstrukcje lotnicze. Uwagę zwraca supernowoczesny, oszczędny design i rozwiązania zapewniające jak największą funkcjonalność pojazdu. Diabeł jak zwykle ukryty jest w szczegółach: Mercedes SLS AMG potrzebuje zaledwie 3,8 sekundy, żeby rozpędzić się do 100 km/h, a maksymalna prędkość, na jaką pozwalają elektroniczne ograniczenia, wynosi 317 km/h. Nic więc dziwnego, że po pokazie za kierownicą wozu chcieli zasiąść nie tylko panowie.


Małgorzata Kożuchowska witana przez Patricię Popławską, prezes Clareny.

Wyrafinowane stroje, piękne samochody…nie mogło w tym wszystkim zabraknąć piękna w najczystszej postaci – diamentów. Kosmetyczna firma Clarena przygotowała dla gości Diamentową Komnatę. W klimatycznym, luksusowo urządzonym wnętrzu zaprezentowana została najbardziej ekskluzywna linia Clareny – kosmetyki z pyłem diamentowym. Anti Age de Lux Line to diamentowy krem liftujący na dzień (z rozświetlającym, diamentowym pyłem i neuropeptydami wygładzającymi zmarszczki), diamentowa esencja na noc, żel micelarny oraz tonik z diamentem i kawiorem. Zawarty w kosmetykach składnik VITASOURCE™ odmładza skórę, cofając zegar biologiczny komórek o 10 lat, substancja SUBERLIFT® tworzy liftującą sieć korygującą owal twarzy, a składnik HYDROMANIL® gwarantuje optymalne nawilżenie cery. Na gości, którzy odwiedzili Diamentową Komnatę, czekali konsultanci Clareny, którzy udzielali porad dotyczących pielęgnacji urody. Jak przystało na prawdziwą komnatę można było w niej spotkać autentyczną królową piękna: Marię Nowakowską, Miss Polonia 2009 która jest ambasadorką Clareny.

Splendoru wydarzeniu dodali także sami zaproszeni goście. Podczas wydarzenia miało miejsce niezwykłe spotkanie Anety Kręglickiej Miss Polonia i Miss Świata 1989 z obecną Miss Polonia Marią Nowakowską. Nie lada gratką dla zaproszonych koneserów piękna była możliwość zobaczenia Anety Kręglickiej w roli modelki. Uwagę przykuwała również, jak zwykle doskonale się prezentująca, Małgorzata Kożuchowska. Wśród gości znalazła się także Maja Włoszczowska, której goście mogli osobiście pogratulować zwycięstwa.

Pieczę nad całym wydarzeniem objął Olivier Janiak, który poprowadził imprezę.


Miss Polonia 2009 Marysia Nowakowska w Diamentowej Komnacie Clareny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.