IDM Media Team i Afilo promują Wiedeń – Portal PR - 24PR
IDM Media Team i Afilo promują Wiedeń

13.09.2010 Kategoria: INTERNET, Kampania. Autor: ipis

IDM Media Team wraz z Afilo realizują kampanię promocyjną dla portalu Austria.info. Akcja ma za zadanie promować stolicę Austrii – Wiedeń.

Kampania prowadzona jest przy użyciu dwóch połączonych modeli rozliczeń: CPM w sieci tematycznej 4clover i CPC w sieci afiliacyjnej Afilo.

Promocja miasta polega na budowaniu jego wizerunku, jako atrakcyjnego kierunku podróży. Głównymi tematami kampanii są: Wiedeń, wino i design. Grupę docelową stanowią osoby zainteresowane podróżami, zwracające uwagę na styl życia, będące pasjonatami wina, ciekawej architektury i wzornictwa, chętnie odwiedzające nowe miejsca.

Działania reklamowe zostały połączone z kampanią odsłonową w sieci 4clover w pakiecie 4_taste i reklamą efektywnościową w sieci Afilo, w pakietach powiązanych tematycznie z kampanią: Turystyka i podróże, Moda i lifestyle, Lifestyle dla mężczyzn, Serwisy kulinarne. Reklama zasięgowa wyświetlana jest na takich witrynach jak: Gastronauci.pl, Pogodzinach.pl, Pychotka.pl, We-Dwoje.pl. Reklama efektywnościowa rozliczana jest w modelu CPC.

Źródło: Grupa ZPR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.