Internetowy konkurs Na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 – Portal PR - 24PR
Internetowy konkurs Na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010

29.09.2010 Kategoria: Konkursy, Social media, turystyka. Autor: ipis

Serwis oto wakacje.pl zorganizował konkurs dla internautów dotyczący atrakcji turystycznych. Na stronie internetowej serwisu każdy ma okazję zagłosować na atrakcje turystyczne swojego regionu oraz powalczyć o atrakcyjne nagrody.Ponad 40 atrakcji turystycznych z całej Polski startuje w internetowej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 Roku. Nagrodą dla zwycięzcy będzie internetowa kampania reklamowa o wartości 50 tys. zł, która zostanie przeprowadzona na stronach serwisów Grupy Allegro. Atrakcyjne nagrody czekają również na samych głosujących – wśród nich zostaną rozlosowane iPody, zestawy turystyczne, plecaki oraz kubki termiczne.

Organizatorem Konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 roku – Wybór Internautów jest serwis otoWakacje.pl. Konkurs wystartował 23 września jako wirtualna kontynuacja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Głosowanie będzie trwać do 17 października.

Pełna lista zgłoszeniowa na stronie www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl

Źródło: Media Allegro

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.