JUSTA PR rozpoczęła współpracę z DekorProjekt.pl – Portal PR - 24PR
JUSTA PR rozpoczęła współpracę z DekorProjekt.pl

09.09.2010 Kategoria: Agencje PR, INTERNET. Autor: ipis

Agencja JUSTA PR zajmie się działaniami w zakresie public relations dla firmy DekorProjekt.pl, nowej platformy internetowej, oferującej gotowe projekty wnętrz.

Umowa będzie dotyczyć przygotowania i wdrożenia strategii działań komunikacyjnych, prowadzenie relacji z mediami oraz promocję serwisu w Internecie. Agencja również zajmie się kompleksowym wizerunkiem firmy oraz realizacją kampanii skierowanej do najważniejszych potencjalnych grup odbiorców.

DekorProjekt.pl to platforma internetowa, pośrednicząca między projektantami wnętrz oraz klientami docelowymi. Serwis będzie umożliwiał zamówienia on-line gotowych projektów wraz z dostosowaniem do mieszkania lub biura klientów.

Oficjalne otwarcie serwisu DekorProjekt.pl planowane jest na drugą połowę września 2010 r.

Źródło: JUSTA PR

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.