KLUSDESIGN z agencją ŁubuDubu PR – Portal PR - 24PR




KLUSDESIGN z agencją ŁubuDubu PR

21.09.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja zajmie się wzmacnianiem pozytywnego wizerunku firmy oraz wsparciem komunikacyjnym działań związanych z wprowadzeniem odświeżonej strategii marketingowej.Firma istnieje od 1977 roku. Przez wiele lat funkcjonowała jako pracownia plastyczna o profilu projektowo-realizacyjnym, pod różnymi nazwami. Od 2006 r. funkcjonuje pod marką KlusDesign, kontynuując działalność w zakresie projektowania, produkcji mebli i produktów użytkowych oraz wchodząc w nowe obszary działania, na czele z produkcją opraw do oświetlenia LED i projektowaniem systemów oświetleniowych wykorzystujących technologię LED jako źródło światła funkcjonalnego. Wiele projektów firmy uzyskało patent Polskiego Urzędu Patentowego, a także patenty Unii Europejskie.

Większość sprzedaży KlusDesign przypada na rynki zagraniczne (ok. 70% całości przychodów), firma posiada przedstawicielstwa m. in. we Francji, Szwajcarii oraz USA.

Źródło: ŁubuDubu PR

Podobne wpisy:

Tagi:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.