Leki przeciwbólowe Ibuprom reklamowane w telewizji – Portal PR - 24PR
Leki przeciwbólowe Ibuprom reklamowane w telewizji

03.09.2010 Kategoria: Realizacje, zdrowie. Autor: admin

W telewizji trwa kampania reklamowa leków przeciwbólowych Ibuprom Sprint Caps i Ibuprom Zatoki. Akcję przygotowały firmy Opus B, Dynamo, Badi Badi i Starcom.
Telewizyjna kampania leków przeciwbólowych Ibuprom opiera się na rekomendacjach stosujących je bohaterek. Kobieta w spocie Ibuprom Sprint Caps pokazuje skuteczność działania tego preparatu na przykładzie specyficznego, „życiowego” domina. Natomiast bohaterka reklamy Ibuprom Zatoki podkreśla, że zwalcza on zapalenie zatok dwutorowo: usuwając ból oraz udrażniając zatoki.

Kreację kampanii – na zlecenie US Pharmacii, do której należy marka Ibuprom – przygotowała agencja reklamowa Opus B. Spoty wyreżyserował Marcin Ziębiński, wyprodukowało studio Dynamo, a postprodukcją zajęła się firma Badi Badi. Natomiast media zaplanował i kupił dom mediowy Starcom.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.