LG niestandardowo w Multikinie – Portal PR - 24PR
LG niestandardowo w Multikinie

10.09.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Agencja Ostecx Créative, Mindshare Polska oraz biuro reklamy Multikino S.A. przygotowały niestandardowe działania w ramach globalnego i technologicznego partnerstwa marki LG z Formułą 1™.

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy stanęła strefa LG nawiązująca tematyką do świata Formuły 1. Na ekspozycję marki składa się m.in. miniaturowy tor wyścigowy typu slot racing, dzięki któremu klienci kina mogą poczuć emocje związane z rywalizacją w F1. Oryginalna jest też sama podstawa toru, za którą służy rzeźba bolidu Formuły 1. Całość uzupełnia obsługa strefy w strojach kierowców wyścigowych oraz animatorzy wyposażeni w zdalnie sterowane modele F1, zachęcający w weekendy klientów kina do udziału w zabawie. Strefa LG powstała za zlecenie Mindshare Polska, Ostecx Créative odpowiada za koncepcję i realizację eventu. Niestandardowe działania w Multikinie są uzupełnieniem kampanii on-screen autorstwa Young & Rubicam, która skupia się na komunikacji partnerstwa LG z F1.

LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych – w tym najwyższej klasy telewizorów, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego dla klientów indywidualnych. Dzięki podpisaniu długoterminowej umowy stał się globalnym i technologicznym partnerem Formuły 1. W ramach tego porozumienia LG zyskało prawa do używania nazwy i prawa marketingowe jako oficjalny dostawca urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i urządzeń do przetwarzania danych dla Formuły 1.

Agencja Ostecx Créative powstała w 2008 r. Oprócz stałej obsługi Banku Zachodniego WBK pracuje m.in. dla Multikino S.A., Mindshare Polska, LG, TUI Poland oraz kliku marek lokalnych. Ostecx Créative świadczy usługi reklamowe typu full service, zarówno na potrzeby tradycyjnych, jak i nowych mediów, chętnie angażuje się też w alternatywne projekty z pogranicza sztuki, designu i komunikacji marketingowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.