Liberty Direct z nową kampanią promującą ubezpieczenie Assistance – Portal PR - 24PR
Liberty Direct z nową kampanią promującą ubezpieczenie Assistance

12.09.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Z początkiem września startuje telewizyjna kampania Liberty Direct – ubezpieczyciela oferującego polisy przez internet i telefon. W nowym spocie Liberty Direct promuje pakiety z ubezpieczeniem Assistance gwarantującym pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze.

Spoty będą emitowane w głównych stacjach telewizyjnych – TVP, TVN, Polsat, a także w wybranych kanałach tematycznych. Kreacja kampanii została przygotowana przez Liberty Direct, a produkcja zrealizowana przy współpracy z EasyHell. Za zakup mediów odpowiada MPG.

„Nowe spoty nawiązują do letniej, utrzymanej w podobnym tonie kampanii produktowej, w której promowaliśmy głównie ubezpieczenia szyb. Tym razem zachęcamy do rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej poprzez zakup Assistance Premium. Ubezpieczenie to gwarantuje pomoc w niespodziewanych sytuacjach drogowych, zwiększając poczucie pewności i bezpieczeństwa kierowcy nawet podczas dalekich podróży samochodem.” mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży
i Marketingu Liberty Direct. „W kampanii nie zabrakło też odniesienia do korzystnej ceny oferowanych przez Liberty Direct ubezpieczeń, które obok wysokiej jakości obsługi Klienta są wyznacznikiem naszej oferty” – dodaje Karski.

Ubezpieczenia Mini Assistance w Liberty Direct oferowane jest w cenie ubezpieczenia OC w Pakiecie OC z Mini Assistance, Pakiecie OC i AC Standard z Mini Assistance oraz Pakiecie OCi AC Premium z Mini Assistance. Obejmuje między innymi pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Klienci Liberty Direct mają możliwość kupienia dodatkowego pakietu Premium Assistance gwarantującego pomoc serwisową, informacyjną i medyczną w razie wypadku lub awarii pojazdu w całej Europie. Cechą wyróżniającą ubezpieczenie jest jego bardzo szeroki zakres obejmujący zdarzenia mające miejsce zarówno daleko, jak i w pobliżu miejsca zamieszkania (brak limitu kilometrów od miejsca zamieszkania).>

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli działających w systemie bezpośrednim na rynku polskim. W 2009 roku Liberty Direct zebrała 87,4 mln zł składki przypisanej brutto, co oznacza ponad 40% wzrost w porównaniu do roku 2008. W maju br. Liberty Direct rozszerzyło zakres działalności na rynku polskim wchodząc w sektor ubezpieczeń mieszkaniowych. Liczba Klientów ubezpieczyciela przekroczyła 140 tys.

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce działających w systemie bezpośrednim – przez Internet i telefon. W 2009 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 87,4 mln PLN. Liczba Klientów firmy przekroczyła 140 tys. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych – OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. W rankingu firmy doradczej Hewitt Associates – Najlepszy Pracodawca 2010 – Liberty Direct zajęło drugie miejsce w kategorii małych i średnich firm w Polsce oraz znalazło się pierwszej dziesiątce Najlepszych Pracodawców Europy Środkowej i Wschodniej. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.
www.libertydirect.pl

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 86 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej Grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce.
www.libertymutual.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.