Marka ActiveJet podejmuje kolejne działania w zakresie sponsoringu sportowego – Portal PR - 24PR
Marka ActiveJet podejmuje kolejne działania w zakresie sponsoringu sportowego

29.09.2010 Kategoria: sponsoring, Sport. Autor: ipis

Od września marka własna spółki ACTION S.A. poszerzyła grono sponsorowanych zawodników. Do wspieranej już zawodowej grupy kolarskiej Mróz ActiveJet, dołączyła drużyna KSP Polonia Warszawa SSA. Zaangażowanie ActiveJet w działania sponsoringowe profesjonalnego klubu piłkarskiego z prawie 100-letnią tradycją oznacza kontynuację działań w zakresie sponsoringu sportowego, a tym samym realizację polityki prospołecznej przez spółkę ACTION S.A.ActiveJet został partnerem biznesowym klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Zespół ten jest czołowym klubem Ekstraklasy i ma duży potencjał sportowy, jak i medialny. Wśród wielu znanych piłkarzy związanych z klubem, trudno nie zwrócić uwagi na takie sławy jak Radosław Majdan – były bramkarz, a obecnie rzecznik prasowy Polonii Warszawa czy Euzebiusz Smolarek – napastnik w drużynie Czarnych Koszul.

W zeszłym roku ACTION S.A. była jednym ze sponsorów maratonu Biegnij Warszawo. Spółka sponsoruje także chodziarza Grzegorza Sudoła. Zawodnik zajął w tym roku II miejsce w Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce w Barcelonie.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.