Marketingowa konferencja „Film dla biznesu” – Portal PR - 24PR
Marketingowa konferencja „Film dla biznesu”

17.09.2010 Kategoria: konferencje, MARKETING. Autor: ipis

Pierwsza edycja konferencji „Film dla biznesu” kierowana  do branży turystycznej i wszystkich zainteresowanych fenomenem Internet Video Marketing odbędzie się 14 października 2010 r. w Warszawie.Internet Video Marketing zalicza się do jednych z najskuteczniejszych narzędzi marketingu w Internecie. Internet Video Marketing to materiał filmowy, nazywany często contentem video, trwający od 30 sekund do kilku minut. Dzięki działaniom marketingowym  w powiazaniu z wykorzystaniem w pełni rzemiosła i sztuki filmowej oraz niewiarygodnego potencjału Internetu może on promować firmę, markę lub ofertę.  Zainteresowanie Internet Video Marketing porównywalne jest do korzystania z tzw. social media marketing.

Na świecie coraz więcej  firm turystycznych i hoteli regularnie emituje w Internecie materiały filmowe, zyskując wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe. W Polsce również rośnie grono zwolenników takich działań, jednak to ciągle nowy, a więc niesłychanie skuteczne narzędzie pozyskiwania nowych klientów i wywierania wpływu na już pozyskanych.

Celem konferencji „Film dla biznesu” jest:

  • Dostarczenie praktycznej wiedzy i narzędzi, dzięki którym akcje marketingowe i promocyjne staną się skuteczniejsze.
  • Pokazanie jak samodzielnie, lub w porozumieniu z agencją reklamową, przygotowywać atrakcyjne i skuteczne materiały filmowe oraz wideo dystrybuowane w Internecie.
  • Zaprezentowanie metody prowadzenia kampanii marketingowych w Internecie wzmocnionych o przekaz wideo lub takich, których podstawą pozyskiwania nowych klientów są materiały filmowe.

Konferencja „Film dla biznesu” zorganizowana została dzięki agencji 5 O’Clock,  przy współpracy z  firmamiGemius SA i Transmisje Online. Ponadto przedsięwzięcie wsparli eksperci z USA i Europy Zachodniej oraz media, m. in. GoldenLine, e-biznes, Rider’s Digest, Dziennik Polski z Londynu.

Wydarzenie oprócz wysokich walorów merytorycznych i wielu niespodzianek, będzie miało także świetną oprawę TV live: konferencja zostanie zarejestrowana na sprzęcie HD, zaś każdy z uczestników otrzyma w prezencie DVD z nagraniem.

Dla uczestników konferencji zaplanowano aż 5 bonusów:

Bonus 1: Spośród uczestników wylosowana zostanie firma, której 5 O’CLOCK Multimedia Agency  zrealizuje i sfinansuje  film dystrybuowany w Internecie;

Bonus 2: 10 firm otrzyma rabat od 30 do 60% na realizację filmu i wideo w Internecie;

Bonus 3: Każdy z uczestników otrzyma 10% rabatu na produkcję filmu i wideo;

Bonus 4: Każdy z uczestników otrzyma darmowy wpis (logo, opis firmy, aktywne linki) do internetowej bazy „Film dla biznesu”. Gratis do końca 2010 roku z możliwością uaktualniania zawartości i ofert;

Bonus 5: Konferencja będzie rejestrowana na żywo, przez ekipę filmową 5 O’CLOCK. Każdy z uczestników otrzyma w prezencie DVD z rejestracją konferencji;

Więcej szczegółów: www.filmdlabiznesu.pl

Pierwsza wersja darmowego e-booka w formacie PDF, opisującego Internet Video Marketing,  dostępna jest pod linkiem: http://filmdlabiznesu.pl/17-powodow-dla-ktorych-oplaca-sie-inwestowac-w-internet-video-marketing-ebook.pdf

Źródło: 5 O’CLOCK Multimedia Agency

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.