Nowe Otwarcie Stowarzyszenia Branży Eventowej: Profesjonalizm, Edukacja, Networking – Portal PR - 24PR
Nowe Otwarcie Stowarzyszenia Branży Eventowej: Profesjonalizm, Edukacja, Networking

20.09.2010 Kategoria: Agencje PR, EVENT. Autor: ipis

7 i 8 października 2010 r. odbędą się II Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event. W planach jest oficjalna prezentacja misji Stowarzyszenia Branży Eventowej.Zmiany w stowarzyszeniu obejmą również skład Zarządu, organizację działań oraz wizerunek. Ponadto wytyczone zostały nowe cele oraz kierunki, do których SBE będzie zmierzać.

Nowe Stowarzyszenie działa obecne jako zorganizowane biuro kierowane przez Przemysława Kaczmarskiego (Dyrektor Zarządzający) przy wsparciu blisko 15 osób, specjalistów branży eventowej.

SBE będzie zrzeszało nie tylko organizatorów wydarzeń, ale także dwie inne istotne grupy tworzące branżę eventową : miejsca i obiekty oraz podwykonawców. Misją stowarzyszenia jest komunikacja pomiędzy tym grupami, ustanowienie wspólnego języka opartego na zasadach etyki zawodowej i jednorodnych standardach profesjonalnych działań.

Aktywność Stowarzyszenia będzie się przejawiała w kontynuacji idei warsztatów tematycznych, poruszających ważne kwestie dotyczące organizacji wszelkich wydarzeń. Planowane są także spotkania branżowe, networkingowe oraz szkoleniowe. W 2011 r. zostanie wprowadzony w życie cykl tzw. „Event Testów” czyli realizacja wydarzenia zgodnie w wytyczonymi założeniami w formie projektów poglądowych. SBE będzie także aktywnie wspierało wszelkie wydarzenia obejmując je swym patronatem. Przewidywana jest intensywna współpraca z mediami, nie tylko branżowymi, w kierunku komunikacji merytorycznej dotyczącej wszelkich aspektów organizacji eventów .

Przygotowane zostały nowe pakiety członkowskie z całą paletą konkretnych korzyści.

Źródło: PR & Media Relations

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.